«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

15 трав. 2017

День Європи

Про відзначення Дня Європи в Піщанській СЗШ #УкраїнаЦеЄвропа #UkraineIsEurope #EuropeDay #EUopenday #EU
12 трав. 2017

"ЗА КРОК ДО ЄВРОСПІЛЬНОТИ"

Відзначення Дня Європи у ЦХЕТУМ
4 трав. 2017

"МОЄ ПРИДНІПРОВ*Я!"

"ВОНИ ПЛЕКАЮТЬ УКРАЇНУ ТВОРЧОЮ ДУШЕЮ"
3 трав. 2017

Виставка

28 квітня 2017 року в рамках проведення місячника "Про дотримання законодавства про загальну середню освіту" в Голубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася виставка учнівських робіт: "НАВЧАННЯ-ДОСЯГНЕННЯ-УСПІХ!"
29 квіт. 2017

"ГАРМОНІЯ ДУШІ ТА РУК"

ІІІ РАЙОННА ВИСТАВКА - ЯРМАРОК
24 квіт. 2017

"Кращий педагог - оргнанізатор року"

Конкурс педагогічної майстерності.
14 квіт. 2017

Відвідування музею

Цими погожими весняними днями Василівські учні відвідали Дніпровський національний історичний музей ім. Яворницького «Битва за Дніпро», а саме експозицію «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини», де зберігаються дві тисячі унікальних експонатів, які показують події останніх років на передовій.

День здоров'я

У весняний день Благовіщення, у Голубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося загальношкільне спортивне свято присвячене Всесвітньому Дню здоров’я.

Досягнення

Приємно, коли родзинки твоєї праці проростають рясними сходами, розквітають запашними квітками. Учениця 7 класу КЗ «Орлівщинський НВК» Слобченко Єлизавета стала дипломантом VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Креативна, цілеспрямована, сонцесяйна, вона працювала із запалом і величезним бажанням перемогти. Її перша сходинка до успіху виявилася вдалою. Третє місце у ІV фінальному етапі – це неабияка перемога.

"Театральна мозаїка 2017"

І знову високий результат.

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024