Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

7 лист. 2013

Мовна конференція

6 листопада 2013 року на базі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступеня відбулася конференція на тему: “Мовна ситуація в Україні: історія та сучасність “
25 вер. 2013

27 вересня - Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!
3 вер. 2012

Новомосковська РДА

03 вересня 2012 року у великій залі РДА відбулося представлення голови РДА - Горошка Сергія Григоровича
28 серп. 2012

Народний депутат України Микола Павлович Солошенко дарує автобус дітям

Народний депутат України Микола Павлович Солошенко напередодні нового навчального року подарував шкільний автобус учням Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 серп. 2012

Конференція педагогічних працівників Новомосковського району

28 серпня 2012 року у великій залі районної державної адміністрації відбулася районна конференція педагогічних працівників «Про підсумки реалізації регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у 2011 – 2012 навчальному році та пріоритетні завдання щодо розвитку освітньої галузі на 2012 – 2013 навчальний рік».
7 груд. 2011

Робоча нарада

Робоча нарада за присутності замісника голови ОДА Пустової М.І.
7 груд. 2011

Результати Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

протягом листопада - грудня проходить ІІ етап олімпіад

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.