Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

27 лист. 2017

АКЦІЯ ПАТРІОТИЗМУ

День пам'яті жертв голодомору в Україні 1932 - 1933 років
24 лист. 2017

«Голодомор. На відстані часу»

24 листопада 2017 року в Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшов загальношкільний захід для учнів 7-11 класів до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні.
23 лист. 2017

"ЧАРІВНИЙ СВІТ ЛІТЕРАТУРИ"

ІІІ Районний фестиваль на тему "Поезія в моїй душі"
17 лист. 2017

11 листопада 2017 р.

Презентація збірки "Собори наших душ"
16 лист. 2017

День Гідності та Свободи. Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

До Дня Гідності та Свободи проведено урок реквієм "Ми діти України, ми за мир в Україні". Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи
15 лист. 2017

"Чорнобильська палітра"

Районний конкурс малюнку
9 лист. 2017

НА ВИСОКИХ НОТАХ ОСІННІХ КАНІКУЛ

Восьмий районний фестиваль - конкурс пісенної творчості
8 лист. 2017

Районний семінар для координаторів по соціальному захисту дітей пільгової категорії

3 лист. 2017

Нарада

03 листопада 2017 відбулася інструктивно-інформаційна нарада відповідальних осіб за роботу на шкільних сайтах на базі Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 лист. 2017

Районний семінар-практикум вчителів російської мови та зарубіжної літератури на тему «Сучасні технології на допомогу вчителю»

02.11.2017 року на базі Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний семінар-практикум вчителів російської мови та зарубіжної літератури на тему «Сучасні технології на допомогу вчителю», який провела Пиріг О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник РМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури.

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.