Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

13 черв. 2017

Графік

Про графік проведення щорічного звіту керівників загальноосвітніх навчальних закладів перед педагогічними колективами та громадськістю
12 черв. 2017

Вітання!

10 червня у центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка м. Кам’янського відбулося нагородження переможців VI обласного молодіжного літературного конкурсу «Віварт» - вчителя української мови і літератури Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Напханько Юлію Сергіївну та учня Прищепинської ЗОШ I-III ступеня №1 Куцака Вадима.
12 черв. 2017

Вітання!

В квітні 2017 року учні Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 брали участь у Всеукраїнському літературному конкурсі "Ми за тверезе життя" переможцями якого стали: Деренкова Вікторія (7-А клас) - ІІІ місце, Пітіченко Антоніна (9-Б клас) - ІІІ місце та Дороганова Ада (10 клас) - ІІІ місце.
7 черв. 2017

"СВЯТО ПІСЕННОЇ ТВОРЧОСТІ"

Звітний концерт вокального гуртка "Бельканто" ЦХЕТУМ
2 черв. 2017

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!

Міжнародний День захисту дітей
26 трав. 2017

Зі святом!

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року! З повагою, Начальник відділу освіти Новомосковської районної державної адміністрації О.В.ЩЕРБАКОВА
23 трав. 2017

День Європи

Інформація щодо відзначення Дня Європи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району
19 трав. 2017

"НА ВІДСТАНІ ДУШІ, НА ВІДСТАНІ САМОГО СЕРЦЯ"

СВЯТО МАТЕРІ
15 трав. 2017

День Європи

Про відзначення Дня Європи в Піщанській СЗШ #УкраїнаЦеЄвропа #UkraineIsEurope #EuropeDay #EUopenday #EU
12 трав. 2017

"ЗА КРОК ДО ЄВРОСПІЛЬНОТИ"

Відзначення Дня Європи у ЦХЕТУМ

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.