Конкурси, заходи

“Міста – Герої – міста Героїв!”

Минуло трохи більше року, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. У зв’язку з першою річницею початку визволення Українських земель від рашистських загарбників у Вільненському ліцеї відбувся інформесендж “Міста – Герої – міста Героїв!” та з ініціативи учнівського уряду стартувала фотоакція “Свіча пам`яті”. Також старшокласники організували тижневий челендж світлин “Міста – Герої - сльози України”: Буча, Маріуполь, Харків, Волноваха, Охтирка…. Які були й які стали! Зруйновані, але нескорені! Наша незламність, наша єдність забезпечує успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Разом до Перемоги!

Рік незламності 2022-2023

Заходи до першої річниці початку визволення Українських земель КЗ "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради З нагоди відзначення першої річниці початку визволення Українських земель у комунальному закладі «Центр позашкільної освіти» Губиниської селищної ради відбулися відповідні просвітницько-тематичні заходи:

Збережи свою ідентичність”:

Шкільна родина Вільненського ліцею продовжує брати активну участь у ІІ обласному відкритому патріотичному дослідницькому проєкті “Збережи свою ідентичність”. Наші досягнення за березень – дипломи та грамоти. Пишаємося! Стверджуємося! Бережемо свою ідентичність!

В регіональному  етапі   обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” в розділах: художньо-технічного профілю «Речовий дизайн» та  виставки-конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання взяли участь здобувачі освіти з 7 шкіл та  центру позашкільної  освіти Губиниської селищної ради: КЗ"ЦПО", КЗ"Василівський ЗЗСО", Губиниська філія КЗ "Губиниський ЗЗСО (опорний заклад)", КЗ "Губиниський ЗЗСО (опорний заклад)", КЗ"Гнатівський ЗЗСО", КЗ “Миколаївський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)”, КЗ"Новостепанівський ЗЗСО",

КЗ " Попасненський ЗЗСО"

Кількість учасників – 48.  Загальна кількість дитячих робіт, представлених на Виставці склала  60  експонатів

Тематика робіт Виставки дуже різноманітна. Проте, при оцінці, перевага надавалася експонатам, які мали технічні ознаки або несли технічний   зміст,  відображали розвиток технічного прогресу

Нескінченна фантазія, високий професіоналізм, увага до якості виконання робіт зробили виставку різнобарвною.

Наказ відділу освіти, сімї, молоді та спорту Губиниської селищної ради  від 26.04.2021 № 116-з "Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти Губиниської селищної громади"

Наказ   відділу освіти, сімї, молоді та спорту Губиниської селищної ради  від 13.04.2021 № 106-з "Про підсумки проведення регіонального етапу Всеукраїнського  конкурсу  екологічної просвіти "Землі - наш спільний дім"

Лист  відділу освіти, сімї, молоді та спорту Губиниської селищної ради  "Про проведення обласного конкурсу "Мікроша"

Лист  відділу освіти, сімї, молоді та спорту Губиниської селищної ради  "Про проведення обласного конкурсу "Компютерна перлинка"

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з  науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»  (роботи переможців за посиланням)

І Всеукраїнська онлайн-виставка "Миколаївська квітка - роду берегиня"

Всеукраїнський проект "Відкривай України!

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу  дитячого малюнку "Зоологічна газета"

Умови проведення Всеукраїнської акції "День зустічі птахів"

Умови проведення Всеукраїнської акції "Годівничка"

В Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІІ етап обласного конкурсу "Новорічна ялинка - 2019"

Кращі роботи вихованців братимуть участь в обласному етапі конкурсу

Ялинка                                                                           Віночок

Новорічний сувенів                                                        Переможці на участь і обласному етапі

Вихованці  Центру науково технічної творчості учнівської молоді, які навчаються в студії «Пролісок» та екологічному гуртку «Надія» при Знаменівській ЗОШ№2.

Маланка на старий Новий рік

Ялинка збирає друзів  в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді

І районний фестиваль інсценованих байок

Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя