День здоров'я

10 квіт. 2017
У весняний день Благовіщення, у Голубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося загальношкільне спортивне свято присвячене Всесвітньому Дню здоров’я.

З 8 годин ранку школа вишикувалася на ранкову розминку. Бадьоро, під керівництвом вчителя фізичної культури Китриша Віктора Івановича учні виконали фізичні вправи різної ступені складності. Після уроків учні з 1 по 11 класи зі святковим настроєм вишикувалися на стадіоні школи. Дух патріотизму,  спортивного колективізму звучав у девізах кожної команди. Світлим сонячним днем учні, вчителі, адміністрація школи   у спортивних костюмах радісно та дружно   об’єдналися  у спортивному «Кросі Миру». Незвичайно цікавими були змагання між класами: естафета, біг на 60 метрів, метання м’ячів, змагання на віджимання, упор лежачи, біг у мішках, з обручами, скакалками, футбол, перетягування канату. У командному заліку багато перемог отримали учні 5, 6-А, 6-Б, 7, 8, 9 класів. Глядачі, батьки, вболівальники були приємно вражені високими результатами у персональному заліку з легкої атлетики та інших змаганнях. Учні початкових класів не відстали від старших. Витримали всі спортивні навантаження і радісно змагались і перемагали. Свято було завершено частуванням козацького кулішу, який прийшовся до смаку учням, вчителям, батькам.