«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

13 груд. 2016

Міжнародна конференція

9 грудня 2016 року в Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбулася Міжнародна конференція «Актуальні проблеми сучасної олімпійської освіти» й урочисті заходи з нагоди 25-річного ювілею з дня заснування Олімпійської Академії України. В роботі конференції взяли участь представники України, Латвії, Литви, Молдови, Казахстану та інші. З вітальним словом перед учасниками Міжнародної конференції виступили: Сергій Бубка - президент Національного олімпійського комітету України (НОК), член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), Олімпійський чемпіон; Марія Булатова - президент Олімпійської академії України та інші. Учасниками конференції від Новомосковського району були: Чернявська Н.А., директор ГОлубівської СЗШ та Правдива С.А., заступник директора
12 груд. 2016

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування

11 грудня 2016 року на базі Черкаської СЗШ відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування. За рішенням журі на III тур Всеукраїнської олімпіади з програмування направляється учень 9 класу Рябовий М. Я. (Знаменівська СЗШ № 2)
12 груд. 2016

ДНЗ «Сонечко»

Згідно плану роботи відділу освіти Новомосковської райдержадміністрації, 09 грудня 2016 року на базі КЗ ДНЗ «Сонечко» Мар’янівської сільської ради пройшов районний семінар за темою "Національно-патріотичне виховання в умовах соціалізації особистості дошкільників".
9 груд. 2016

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики

За рішенням журі, згідно рейтингу участі району на III тур Всеукраїнської олімпіади з фізики направляються Сирота Катерина Андріївна (Черкаська ЗОШ I-III ступенів), Гричишкін Ілля Костянтинович ( Гвардійська ЗОШ I-IIIступенів).
7 груд. 2016

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

03 грудня 2016 року на базі Губиниської ЗОШ № 1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Переможцями стали: Сирота Катерина Андріївна – 9 клас (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст.), Клачик Карина Анатоліївна – 10 клас (Перещепинська ЗОШ № 1), Качанов Михайло Андрійович – 10 клас (Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст.).
6 груд. 2016

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

27 листопада 2016 року на базі Губиниської ЗОШ № 1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Переможцями стали: Михайлишин Н.П., учень 7 класу Перещепинської ЗОШ № 2; Мороз Я. О. (8 клас), Знаменівська ЗОШ № 1; Капітула О.В. (9 клас), Гвардійська СЗШ; Желюк А. Ю. (10 клас), Перещепинська СЗШ № 2; Качанов М.А. (11 клас), Черкаська СЗШ.
6 груд. 2016

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

20.11.2016 листопада 2016 року на базі Губиниської ЗОШ № 1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. В другому етапі прийнято участь 35 учнів із 18 шкіл. Для участі в обласній олімпіаді направляються учні: - Кириченко Емануїла Вікторовича – 11 клас - Орлівщинська ЗОШ (Черевко Н.М.) - Ященко Катерину Віталіївну – 11 клас - Меліоративна ЗОШ (Кіковська Л.В.) - Долгополову Поліну Ігорівну – 9 клас – Піщанська ЗОШ (Закшевська А.А.) - Хайлова Дениса Дмитровича – 9 клас – Гвардійська ЗОШ ( Лисенко Н.О.) - Коваленка Артура Владиславовича - 8 клас – Перещепинська ЗОШ №1 (Малиновська Т.Г.) - Савочкіна Дениса Дмитровича - 8 клас - Піщанська ЗОШ (Закшевська А.А.).
6 груд. 2016

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки

13 листопада 2016 року на базі Губиниської ЗОШ № 1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки. Вітаємо переможців: Гричишкіна І.К. учня 10 класу Гвардійської СЗШ, Кириченко Е.В. - 11 клас Орлівщанська СЗШ
4 груд. 2016

Семінар з музичного мистецтва

На базі «Євецько-Миколаївського НВК «Школа – дошкільний заклад» 28 жовтня 2016 року відбувся районний семінар–практикум для вчителів музичного мистецтва за темою «Формування духовної культури, розвиток індивідуального творчого потенціалу школярів, естетичної компетентності та емоційно–ціннісного ставлення до національного мистецтва».
1 груд. 2016

«Хай ангели тебе оберігають»

Школи Новомосковського району з 16.11.2016 р.-30.11.2016р. взяли участь в обласній акції «Хай ангели тебе оберігають», присвяченій 25-річчю Збройних Сил України з метою формування та активізація громадянської позиції в учнівської молоді. Учні району виготовили обереги для Захисників України, змогли таким чином висловити подяку військовослужбовцям.

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024