«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

З Всеукраїнським днем дошкілля

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Щиро вітаємо всіх працівників дошкільної освіти з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля!!! Бажаємо Вам здоров’я, успіхів, злагоди та затишку у Ваших оселях, миру, добра та радості, любові вихованців та прихильності батьків. Зі Святом! Відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації

Семінар-практикум вчителів етики

21 вересня 2017 року в Хуторо – Губиниській ЗОШ І – ІІІ ст.. відбувся районний семінар-практикум вчителів етики і християнської етики на тему: «Соціальні практики втілення традиційних духовних цінностей в освітніх середовищах»

Голуб миру. Хуторо – Губиниська ЗОШ

В Хуторо – Губиниській ЗОШ І – ІІІ ст. до Міжнародного дня миру проведено флешмоб: «Голуб миру», акція «Голосуймо за мир»

Міжнародний день миру. Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

До Міжнародного дня миру проведено конкурс малюнків, флешмоб та відкритий урок. Міжнародний день миру – це дуже важливе свято для всього населення планети. Його проголосили ще в 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї ООН. Тоді й вирішили, що це свято буде відзначатися в кожний третій вівторок вересня.

День Миру. Орлівщанська СЗШ

Про проведення Дня миру в Орлівщинській СЗШ. 1) Конкурс малюнку на асфальті «За мирне майбутнє країни моєї»; 2) Створення проектів «Мирна країна моїми очима»; 3) Флешмоб «Безхмарне небо над нами».

Голуб Миру. Вільненський НВК

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, на підтримку Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб Миру» у КЗ «Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад» було проведено ряд заходів, а саме: уроки миру, дискусії, бесіди біля викладки в бібліотеці, відеопокази, фотоколаж, організована урочиста лінійка, майстер-клас з виготовлення «Голуба Миру».

Увага! Діти на дорозі! Вільненський НВК

З 20 серпня по 20 вересня уся шкільна громада Вільненського НВК стали активними учасниками Всеукраїнської акції «Увага! Діти на дорозі!».

День миру. Перещепинська ЗОШ № 1

В Перещепинській ЗОШ І-ІІІст.№1 було сплановано та проведено загальношкільний перфомент «До миру РАЗОМ» . Під час якого всі учні школи виготовили голуби, написали на них побажання та розмістили їх на великому Голубі миру. Також було проведено Єдину інформаційну хвилинку до Дня миру під гаслом «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх» .

Петриківський розпис. Вільненський НВК

Петриківський розпис – мистецтво народу. У КЗ «Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад» велика увага приділяється програмі спрямування та формування естетичних смаків, вихованню любові до прекрасного та вивченню матеріалів петриківського розпису.
20 вер. 2017

Петриківський дивоцвіт. НВК Родина

В НВК Родина відбувся Майстер-клас з Петриківського розпису «Малювання калинки», розпис орнаменту, розпис постаменту на території закладу

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024