«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

12 січ. 2018

Майстер-клас для вчителів фізики на базі Голубівської ЗОШ I-II ступенів

11 січня 2018 року у Голубівській ЗОШ I-II ступенів відбувся майстер-клас для вчителів фізики на тему: «Візуалізація навчального матеріалу засобами комп’ютерного моделювання на уроках фізики»
9 січ. 2018

Засідання РМО вчителів інформатики

Засідання районного методичного об'єднання вчителів інформатики
4 січ. 2018

"Дивоцвіт"

XI Районний конкурс читців
29 груд. 2017

100-річчю Української революції 1917-1921 р.р. присвячується

Захід «Симон Петлюра: від мрії до мети» у КЗ «Вільненський НВК «Школа - дошкільний заклад»
26 груд. 2017

Новорічні пригоди на Магадаскарі

Відвідування святкової вистави в м.Новомосковськ, Палац культури Металургів, Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня
26 груд. 2017

ЦХЕТУМ запалив Новорічні вогні

Музично - ігрова вистава для дітей
15 груд. 2017

Інформація для батьків

Інформація для батьків. На базі Губиниської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області , за адресою: 51251 вул. Берегового 19, смт Губиниха 1, Новомосковського району Дніпропетровської області можна пройти спеціалізовані курси української мови для іноземців. Для проходження курсів слід подати заявку до відділу освіти.
15 груд. 2017

"Терпсихора скликає друзів"

Ювілейний V районний фестиваль - конкурс хореографічних колективів
14 груд. 2017

Чорнобиль – біль наш довічний…

В Перещепинській ЗОШ І-ІІІст №1 14 грудня 2017 року, в День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, в історичній рекреації другого поверху школи, було оформлено тематичний стенд «Чорнобиль – біль наш довічний», в якому розміщено пошукові матеріали про учасників ліквідації аварії на ЧАЕС жителів міста Перещепине, або його уродженців.
11 груд. 2017

Тиждень права

Відзначення Всеукраїнського тижня права в освітніх закладах району

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024