Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

2 лист. 2017

Районний семінар-практикум вчителів російської мови та зарубіжної літератури на тему «Сучасні технології на допомогу вчителю»

02.11.2017 року на базі Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний семінар-практикум вчителів російської мови та зарубіжної літератури на тему «Сучасні технології на допомогу вчителю», який провела Пиріг О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник РМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури.
26 жовт. 2017

Семінар вчителів трудового навчання

24 жовтня на базі Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проходив районний семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему «Формування соціально-компетентної особистості засобами уроків трудового навчання», який підготувала та провела керівник РМО вчителів трудового навчання Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Кирєєнко Зоя Гаврилівна.
26 жовт. 2017

Вітаємо з перемогою!

Дворазовий переможець Відкритого Кубку Федерації Таеквон-до І. Т. Ф. України Аглямов Євгеній. З 20 по 22 жовтня 2017р. у м.Івано-Франківськ у Легкоатлетичному манежі спортивного комплексу Коледжу фізичного виховання відбувся Відкритий Кубок Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. України серед дітей та юнаків. В змаганнях приймав участь учень 5-го класу Соколівської ЗОШ І-ІІ ступеня Аглямов Євгеній Кирилович, дата народження 18 вересня 2006 року, який виборов золоту медаль та диплом за І місце на змаганнях Відкритого кубку «Ягуар» з таекван-до (ITF) серед юнаків та юніорів у віковій групі 11-13 років, які відбулися 13-15 жовтня 2017 року в місті Запоріжжя, а також отримав жовтий пояс.
20 жовт. 2017

Семінар заступників директорів з НМР

20 жовт. 2017

Cемінар вчителів початкових класів

05 жовтня 2017 у Миролюбівській СЗШ відбувся районний семінар вчителів початкових класів за темою « Формування культури здоров’я шляхом використання інноваційних технологій на уроках з «Основ здоров’я» та в позаурочний час.
12 жовт. 2017

Акція

Всеукраїнська акція "Браслет нескоренних" До дня захисника України, який відзначають 14 жовтня у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступеня була проведена всеукраїнська акція "Браслет нескорених" - оберіг захисника у національних синьо-жовтих кольорах, в якій прийняли активну участь всі учні та вчителі школи.
12 жовт. 2017

ПАТРІОТИЧНИЙ КОНКУРС "Містер року 2017"

У рамках Дня захисника України X ЮВІЛЕЙНИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ КОНКУРС
29 вер. 2017

Вітаємо з Днем працівників освіти!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника освіти! Освітяни - це особливі люди, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню молодого покоління. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною! Бажаємо усім Вам повторитися у своїх вихованцях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною. З повагою, відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації та РК профспілки працівників освіти і науки України
28 вер. 2017

Зі святом Дня працівників освіти!

28 вересня в приміщенні Новомосковскої районної державної адміністрації відбулося вітання вчителів району знагоди Дня працівника освіти.
22 вер. 2017

З Всеукраїнським днем дошкілля

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Щиро вітаємо всіх працівників дошкільної освіти з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля!!! Бажаємо Вам здоров’я, успіхів, злагоди та затишку у Ваших оселях, миру, добра та радості, любові вихованців та прихильності батьків. Зі Святом! Відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації

18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.