«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

3 квіт. 2017

Семінар ДНЗ

Днями, на території Піщанської сільської ради, а саме у дошкільному навчальному закладі « Сонечко» для керівників дошкільних навчальних закладів, відбувся районний семінар, темою якого стало : «Екологічне виховання в умовах соціалізації особистості дошкільників».
31 бер. 2017

семінар-практикум

Роботу педагогів Новомосковського району над темою "Навчання та виховання успіхом" було продовжено на семінарі-практикумі у Вільнянському НВК 30 березня 2017 року. Педагоги з 26 загальноосвітніх навчальних закладів району працювали на тренінгу, знайомилися з досвідом колег, вивчали й опановували для себе нове. МАйже всі питанн, які опинилися на початку роботи в "Конверті проблем", знайшли своє вирішення під час роботи колег. Було вирішено обов'язково взяти до уваги питання дистанційної освіти учнів, визначити його як одне з ключових питань самоосвіти педагогів району й повернутися до нього наступного навчального року.
29 бер. 2017

Поліна Довгопола

На освітньому небосхилі Новомосковщини засяяла яскрава зірка Поліни Довгополової – найкращої учениці Піщанської школи. Ось уже другий рік поспіль дівчина вражає своїми успіхами на всеукраїнських предметних олімпіадах. Тільки цьогоріч вона брала участь у районному етапі всеукраїнських олімпіад з 9 предметів. Учениця стала переможцем з історії, правознавства, української мови та літератури, хімії, російської мови та літератури і захищала честь Новомосковщини на обласному етапі, де показала блискучі знання з української мови та літератури, російської мови та літератури, правознавства, посівши треті місця.
29 бер. 2017

ТРІУМФ ВЕСНИ і ТВОРЧОСТІ.

19 районна конкурсна програма "МІС НОВОМОСКОВЩИНА 2017"
23 бер. 2017

Семінар для вихователів дошкільних груп

22 березня 2017 р. в дошкільній групі Новостепанівського навчально-виховного комплексу відбувся районний семінар на тему: «Роль педагога у формуванні сталих світоглядних орієнтирів дітей дошкільного віку».
22 бер. 2017

Семінар учителів музичного мистецтва

На базі Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся семінар учителів музичного мистецтва 17 березня 2017 року. Тема семінару: «Художньо – педагогічні технології у формуванні соціально –компетентної творчої особистості на уроках музичного мистецтва».
21 бер. 2017

Семінар вчителів початкових класів

16 березня 2017 року у Миколаївській ЗОШ пройшов семінар вчителів початкових класів на тему "Застосування інформаційно-комунікативних технологій навчання як засіб формування ключових компетентностей на уроках природознавства ".
14 бер. 2017

Т.Г. Шевченко

Про відзначення 203-річниці від дня народження , 156- річчя від дня смерті та перепоховання Т.Г.Шевченка в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ступеня №1.
10 бер. 2017

Круглий стіл

Круглий стіл із залученням суміжних служб Новомосковського району. 09 березня 2017 року у приміщенні Новомосковської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу із залученням суміжних служб: практичних психологівта соціальних педагогів району із представниками кримінальної поліції у справах дітей МРВ УМВС. Тема круглого столу «Мульти-дисциплінарний підхід превентивній роботі з дитячо - підлітковими деструктивними станами.»
1 бер. 2017

Вітаємо

Комарин Юлію, ученицю 10 класу Хутір-Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст., яка посіла ІІ місце в обласному етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, секція «Літературна творчість» наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Дніпропетровського відділення Малої академії наук України та її наставника , вчителя української мови і літератури Городецьку Любов Василівну.

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024