Виставка

3 трав. 2017
28 квітня 2017 року в рамках проведення місячника "Про дотримання законодавства про загальну середню освіту" в Голубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася виставка учнівських робіт: "НАВЧАННЯ-ДОСЯГНЕННЯ-УСПІХ!"

На минулому тижні у школі, в якій я навчаюсь, проводилась виставка творчих робіт учнів. Виставка виявилася дуже цікавою  та пізнавальною. Учні хизувались своїми поробками, проектами та малюнками. Дуже гарні та цікаві були макети надзвичайних ситуацій, які виставили учні початкових класів. На них школярі зобразили землетрус, пожежу, торнадо, виверження вулкану та багато іншого. Ще мені сподобались поробки з державними символами України, які  були виготовлені з різних матеріалів та різними техніками. На виставці також були показані роботи учнів середніх та старших класів. Чого там тільки не було: півники, милі янголи ручної роботи, різдвяні віночки та прикраси, пасхальні композиції, ліхтарики та квіти. Все це перетворило звичайний коридор школи в неймовірну яскраву казку. А скільки було виставлено проектів! Кожна робота по – своєму привертає до себе увагу.

Для багатьох участь у виставці була першою. Ми ще раз упевнились, що в нашій школі багато талановитих учнів. Я вважаю, що такі заходи треба проводити частіше. Вони є неймовірним поштовхом  для того, щоб займатися улюбленою справою, розвивати свої здібності, пізнавати щось нове досягати чогось більшого.

Гут Денис, учень 6-Б класу  Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів