"ЗА КРОК ДО ЄВРОСПІЛЬНОТИ"

12 трав. 2017
Відзначення Дня Європи у ЦХЕТУМ #УкраїнаЦеЄвропа #UkraineIsEurope #EuropeDay #EUopenday #EU

#УкраїнаЦеЄвропа

#UkraineIsEurope

#EuropeDay

#EUopenday

#EU

«ЗА КРОК ДО  ЄВРОСПІЛЬНОТИ!»

Згідно доручення голови Дніпропетровської держадміністрації, з метою забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії європейської інтеграції на регіональному рівні відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом та у  рамках відзначення Дня Європи в Україні та з нагоди прийняття рішення про лібералізацію безвізового режиму  для України з Європейським Союзом -  12 травня у Центрі художньо – естетичної творчості учнівської молоді вихованці гуртків: «Умілі руки», «Джерельце», «Анімаційне мистецтво», «Молодіжний театр» та «The Best», керівники: Майстренко Інна Олександрівна, Баштаненко Світлана Геннадіївна, Бейник Світлана Іванівна, Олійник Ліана Анатоліївна, за участю активу «Позашкільного повіту» староста Юлія Галаган та омбудсмена закладу  Анастасії Базі - відзначили ДЕНЬ ЄВРОПИ.

До присутніх з привітальним словом звернулася директор ЦХЕТУМ Плавуцька Лідія Панасівна сказавши,  що це свято, яке наближає нас до Європейської спільноти, до європейських цінностей і стандартів. І що цього року  цей день набирає особливого забарвлення, адже 11 травня Рада Європейського Союзу схвалила безвізовий режим для українців.

У пізнавальній програмі: діти стали учасниками відео подорожі «Єдина Європа – різні країни», взяли участь у бліц – вікторині та розгадуванні євро кросвордів, власноруч виготовили прапорці країн Євро спільноти. Більш детально дізналися про традиції та виконавців від України  пісенного конкурсу Євробачення. Долучилися до єдиного малюнку на асфальті «Україна – це Європа» та виконали  масовий патріотичний флешмоб під пісню переможиці Євробачення 2004 року Руслани «Wild Dances».

Культорганізатор Бейник С.І.