«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

1 лют. 2017

Вітання

Вітаємо наших переможців!!! ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології посіла учениця 10 класу Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. Циган Владисла, вчитель Козинець Валентина Вікторівна; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури посіла учениця 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Довгополова Поліна, вчитель Ішманова Вікторія Юріївна; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології посіли учениця 9 класу Знаменівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Коломоєць Ольга, вчитель Строць Наталія Іванівна; учень 11 класу Знаменівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Головко Олександр, вчитель Головко Світлана Іванівна; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії посіли: учениця 8 класу Знаменівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Мороз Ярослава, вчитель Міщенко Любов Вікторівна; учениця 10 класу Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Желюк Ангеліна, вчитель Кокарєва Лідія Григорівна; учень 11 класу Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. Качанов Михайло, вчитель Гулькіна Світлана Іванівна.

До дня Соборності України

До дня Соборності України у Василівському НВк вчмтелем історії Кондратовою К.Г. та педагогом - організатором Лещишиною Ю.В. було проведено флеш-моб " Одна калина за вікном - одна родина за столом" , інформаційну годину для учнів 10-11 класів з переглядом документального фільму " Як це було ...".
23 січ. 2017

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. З метою виховання у дітей та молоді почуття гордості за свою державу, поваги до історичного минулого народу України, пропагування ідеї єдності, спільності історичної спадщини відповідні масові заходи були проведені в районному КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» (директор Христюк Н.Б.).

Зима звітує!

Перші здобутки Нового року, або акцент - на творчість.
19 січ. 2017

Обласні етапи змагань

Вітаємо наших переможців: з І місцем в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії Довгополову Поліну, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. та її вчителя Гануляк Олену Василівну; з ІІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії Падашулю Карину, ученицю 10 класу Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. та її вчителя Левенець Наталію Вікторівну; з ІІ місцем в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Шевченка Слобченко Єлизавету, ученицю 7 класу Орлівщинського НВК та її вчителя Михалєву Тетяну Павлівну.
13 січ. 2017

Новорічні свята

Напередодні Нового року в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, який очолює Н.Б.Христюк, гостинно зустрічали учнів-гуртківців. У костюмах казкових персонажів, зроблених за власним дизайном,вони розповідали вірші Діду Морозу (Яріс Ігор) та Снігуроньці (Влада Брага), розгадували загадки Стиліста (Кудрі Руслана) та Блондинки (Вероніки Семенчук), грали в ігри з Бабою Ягою (Йовжій Анжела) та кікіморою (Рулевська Тіна), а з Лісовичком (Кондратенко Поліною) та Сніжинками водили хоровод.
22 груд. 2016

"Преподобний Миколай в гостях у ЦХЕТУМців"

Святкова круговерть Новоріччя.
21 груд. 2016

Олімпіада з ІКТ

Рекомендації журі II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій: Направити на ІІІ етап олімпіади з інформаційних технологій таких учнів: Дворніков а Олексія Андрійовича ( Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст.), Дудка Владислава Віталійовича ( Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст..), Приходько Вадима Євгеновича ( Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст. ) , Кривенченка Романа Сергійовича (Меліоративна ЗОШ I - IIIст.).
20 груд. 2016

А душа людська пам'ятатиме…

Чорнобиль – не лише велика трагедія, ай символ безмежної мужності багатьох наших земляків. Віддаючи належне подвигу ліквідаторів аварії під гаслом «Є межа у печалі, тривога не має межі...», відповідні масові заходи були проведені в районному КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»
14 груд. 2016

"Збережемо майбутнє"

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024