«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

28 жовт. 2015

"ДЗВІНКОГОЛОСЕ ПРИСАМАР*Я"

VI РАЙОННИЙ ПІСЕННИЙ ФЕСТИВАЛЬ
21 жовт. 2015

Про районний семінар вчителів "Захисту Вітчизни"

На базі Видвиженівської СЗШ 15.10.2015 року відбувся районний семінар вчителів "Захисту Вітчизни"
13 жовт. 2015

Про відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні

12 жовт. 2015

"НАМ ПОРА ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ!"

тематичний вечір з нагоди Дня захисника України
1 жовт. 2015

"ЛЮБОВ УЧИТЕЛЯ В СЕРЦЯХ ГОРИТЬ"

районне свято присвячене Дню працівників освіти
27 вер. 2015

До уваги осіб,які проживають на тимчасово окупованій території України

Отримання загальної середньої освіти за екстернатною або дистанційною формами навчання на базі шкіл Новомосковського відділу освіти для учнів, які проживають на тимчасово окупованій території України
22 вер. 2015

УВАГА!!!

Терміново потребує нашої допомоги учениця 7 класу Малокозирщанського НВК Белімова Даша.
21 вер. 2015

Про проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня в закладах району

17 вер. 2015

Акція "Увага! Діти на дорозі!"

Акція "Увага! Діти на дорозі!". На виконання доручення МВС України від 11.08.15 № 30402/Яр, телефонограми ГУМВС України в Дніпропетровській області Новомосковського МВ від 25.08.2015 № 14/7 3528 та з метою проведення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дня 2015 – 2016 навчального року, удосконалення форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх учасників дорожнього руху, на виконання п. 2.2 додатка 8 до Плану основних заходів Міністерства внутрішніх справ України на 2015 рік, з 20 серпня по 20 вересня 2015 року проводиться акція «Увага! Діти на дорозі!».
17 вер. 2015

Участь в конкурсі команд ЮІР

З метою формування у дітей і підлітків культури поведінки на дорогах, громадської відповідальності і правового самопізнання, відношення до свого життя і до життя оточуючих як до життєвих цінностей

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024