Участь в конкурсі команд ЮІР

17 вер. 2015
Конкурс команд ЮІР. З метою формування у дітей і підлітків культури поведінки на дорогах, громадської відповідальності і правового самопізнання, відношення до свого життя і до життя оточуючих як до життєвих цінностей

в 2011-2012 навчальному році під керівництвом Царенко Л. І. був організований загін юних інспекторів дорожнього руху в склад якого входили учні 7 класу.  В грудні загін провів виступ агітбригади для учнів 1- 4 та 5-7 класів.

В 2012-2013 н. р. агітбригада, у складі  учнів 8-10 класів, вперше, прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі команд ЮІР. За результатами конкурсу команда стала переможцем на районному та зональному етапах конкурсу, а також стала лауреатом обласного фіналу Всеукраїнського зльоту - конкурсу команд ЮІР.

2013-2014 н. р. – переможці районного та зонального етапів конкурсу агітбригад ЮІР та лауреати  обласного фіналу Всеукраїнського зльоту – конкурсу команд ЮІР.

2014 – 2015 н. р. – переможці районного та зонального етапів конкурсу агітбригад ЮІР та лауреати  обласного фіналу Всеукраїнського зльоту – конкурсу команд ЮІР.

На 2015-2016 н. р. заплановано проведення конкурсу малюнків «Безпека на дорогах.»,  конкурс на кращий дорожній знак з підручних матеріалів, усний журнал для початкової школи «По сторінкам правил дорожнього руху.» конкурс на кращого велосипедиста серед учнів 6 -11 класів та прийняття участі  у конкурсі команд ЮІР.