Про проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня в закладах району

21 вер. 2015

З метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, всебічного розвитку кожної у закладах освіти Новомосковського району пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню відзначення фізичної культури та спорту, під час якого учні мали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, Малих Олімпійських ігор, їх ідеї та принципів. Проведено  фотовиставки, рухливі ігри, конкурси малюнків, веселі естафети, свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я», змагання з олімпійських видів спорту. Класні керівники провели олімпійські уроки з метою формування в учнів пізнавального ставлення до олімпійського спорту, бажання займатися фізичною культурою. Під час тематичних занять в дошкільних навчальних закладах діти познайомилися з історією виникнення олімпійських  ігор, значенням олімпійської символіки.

У більшості шкіл розпочався Олімпійський тиждень урочистими лінійками «Олімпійський тиждень крокує Україною».

Вільненських школярів щодня чекала танцювальна зарядка, музичний калейдоскоп «Фізкульт – УРА!».Почесними гостями стали тренер з паурліфтингу, представник оздоровчого спортивного клубу «Байпас» Борисенко Євген Петрович та члени загальношкільного батьківського комітету. На достойному рівні показали себе вихованці НВК під час естафети «Спорт несе мир!» серед учнів 3-6 класів,козацької забави «Ми – єдина нація» для учнів 7-11 класів. Активні болільники надали емоційну підтримку своїм командам. Символічно, що у цих заходах перемогла дружба.

У Губиниській ЗОШ №2 відкриття малих Олімпійських ігор розпочалося з підняття Олімпійського прапору та запвалювання Олімпійського вогню кращими спортсменами школи.До юних олімпійців завітали боги Олімпу, побажавши їм найкращих спортивних досягнень.

Цікавим та насиченим було свято спорту у Видвиженівській ЗОШ (дир. Лаудін М.Б.), Гвардійській ЗОШ (дир.Тесленко О.О.), Голубівській ЗОШ (дир. Чернявська Н.А.), Губиниській ЗОШ №1 (дир.Стрельченко Л.А.), Губиниській №2( дир. Тараненко М.Д.), Керносівській ЗОШ (дир. Жмур О.І.), Королівській ЗОШ (дир.Гудожник Д.В.), Мар”янівській ЗОШ (дир. Лядська Р.І.), Меліоративній ЗОШ (дир. Колєсова З.Г.), Новостепанівському НВК (дир.Пліска М.М.), Перещепинській ЗОШ №1 (дир. Малиновська Т.Г.), Перещепинській №2 (дир. Коломієць Л.В.), Михайлівській ЗОШ (дир. Чурсінова Л.І.), Спаській ЗОШ (дир. Лагута Л.М.), Черкаській ЗОШ (дир. Шомахова О.А.), Малокозирщинському НВК (дир. Белімова В.І.), Перещепинський НВК «Родина» (дир.Хохлова В.І.).

Для учнів 1-11 класів організовано вікторини «Юний знавець Олімпійського руху», «Легенди і міфи стародавньої Греції», спортивні змагання «Розвиток фізичних якостей», відео уроки з презентацією історії розвитку Олімпійського руху, символів та талісманів.

Голови класних батьківських зборів, батьківська громадскість, члени піклувальної ради та батьківських комітетів були гостями Олімпійського тижня, у Королівській ЗОШ гостями були фермер В.І.Петровський та підприємець Р.М.Селезньов, у Попасненській ЗОШ – голова сільради В.М.Чернявський і секретар Н.В.Люта.

Олімпійський тиждень проходив у всіх навчальних закладах Новомосковського району, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до спорту. Заходами охоплено понад 6000 учнів ЗНЗ і вихованців ДЮСШ.

Олімпійський тиждень у Вільненському НВК

Олімпійський тиждень у Губиниській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Олімпійський тиждень у Перещепинському НВК "Родина"