"ЛЮБОВ УЧИТЕЛЯ В СЕРЦЯХ ГОРИТЬ"

1 жовт. 2015
районне свято присвячене Дню працівників освіти

Юної осені, коли матінка природа одягає своє святкове бурштинове вбрання і щедро обдаровує людей дарами, а журавлині ключі супроводжують дітей до країни знань - Україна вшановує мудрих, великодушних, дорогих нам людей - ВЧИТЕЛІВ!!

ТИМ, ХТО ПІЗНАТИ ДОБРО ДОПОМІГ,

ТИМ, ХТО ВІДКРИВ ДЛЯ НАС ТАЙНИ ДОРІГ,

ТИМ, ХТО НАМ КРИЛА ДАРУЄ ЩОДНЯ,

ТИМ, ХТО ВІДКРИВ НАМ ЖАГУ ПІЗНАННЯ....

ТИМ, ЧИЯ ПРАЦЯ  - ВАЖКА, НЕ ПРОСТА,

ТИМ, ЧИЄ СЛОВО ДОБРОМ ПРОРОСТА,

ТИМ, ХТО ВІДКРИВ НАМ НАУКИ СВІТАННЯ

НАШІ СВЯТКОВІ І ЩИРІ ВІТАННЯ!!!

-  На урочистостях освітян, за сумлінну подвижницьку працю, було відзначено: Подяками, Грамотами  та цінними подарунками від Голови Новомосковської РДА Селіхова П.І,   народного депутата України В.Г.Нестеренка, в.о.начальника відділу освіти Новомосковської РДА Щербакової Олени Володимирівни.

-  Надзвичайної краси хризантеми, творчі привітання від колег та обдарованих дітей району, цікава відео презентація, щирі вірші, приємні спілкування, світлини на добру згадку, веселий настрій та чимало позитивних емоцій отримали винуватці свята - вчителі Новомосковщини.