«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

29 бер. 2016

Районний семінар вчителів хімії

Впровадження інноваційних технологій в роботі вчителів хімії та біології
29 бер. 2016

"ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!"

Районна виставка
22 бер. 2016

ГРАН - ПРІ у нас!!!

Підсумки X Обласного фестивалю "ТЕАТРАЛЬНА МОЗАЇКА - 2016"
19 бер. 2016

Виставка - дитячих робіт

"Свою Україну любіть... Любіть її... Во время люте... В останню тяжку минуту... За неї Господа моліть"

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців обласного етапу фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, обряди та традиції мого краю» у 2014/2015 навчальному році та їх наставників: Середу Анну, ученицю 11 класу Панасівського НВК, вчитель Федоришина Т.П. , І місце в номінації «Кращий юний дослідник». Райко Маргариту, ученицю 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Райко Н.М., ІІ місце в номінації «Кращий юний дослідник». Пошуковий загін «Сонцеграй» Панасівської НВК, вчитель Корнієнко О.М., ІІ місце в номінації «Кращий пошуковий загін».

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Мирний космос», який пройшов 26-27 лютого 2016 року: Космічна фізика та астрономія Мирна Валерія- учениця 6 класу Піщанської ЗОШ Новомосковського району, вихованець ЦНТТУМ, с. Губиниха; ІІ місце; Глобальні проблеми людства Приходько Іван- учень 6 класу Піщанської ЗОШ Новомосковського району; ІІ місце; Людина. Духовність. Всесвіт Сагач Сергій - учень 6 класу Піщанської ЗОШ Новомосковського району, вихованець ЦНТТУМ, с. Губиниха, ІІІ місце; Федотов Денис - учень 6 класу Піщанської ЗОШ Новомосковського району, вихованець ЦНТТУМ, с. Губиниха, ІІІ місце; Керівник гуртка: Кадевич Олександр Сергійович

Вітаємо переможців

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства , секція «Літературна творчість» у 2015\2016 навчальному році та її наставника: Крамарь Ольгу, ученицю 11 класу Хутір-Губиниської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Волокиту Лілію Миколаївну,заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя зарубіжної літератури Хутір-Губиниської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
24 лют. 2016

"Педагог - організатор року"

XII районний конкурс педагогічної майстерності
24 лют. 2016

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців обласного етапу фольклорно-етнографічної експедиції «Звичаї, обряди та традиції мого краю» у 2014\2015 навчальному році та їх наставників: Середу Анну, ученицю 11 класу Панасівського НВК, вчитель Федоришина Т.П. І місце в номінації «Кращий юний дослідник» Райко Маргариту, ученицю 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Райко Н.М. ІІ місце в номінації «Кращий юний дослідник» Пошуковий загін «Сонцеграй» Панасівської НВК, вчитель Корнієнко О.М. ІІ місце в номінації «Кращий пошуковий загін»
19 лют. 2016

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 н.р. та їх учителів: Падашулю Карину, ученицю 9 класу Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце російська мова і література Мордик Тетяна, учениця 11 класу Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце російська мова і література Вчитель Бут Ніна Іванівна Хайлова Дмитра, учня 8 класу Гвардійської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце математика Вчитель Козян Євдокія Дмитрівна Кириченка Еммануїла, учня 10 класу Орлівщинської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце хімія Вчитель Черевко Наталія Миколаївна Кришу Валерію, ученицю 11 класу Меліоративної ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце правознавство Вчитель Котляренко Марина Сергіївна Комарин Юлію, ученицю 9 класу Хутір-Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст. подяка математика Вчитель Куксенко Марія Михайлівна Тесленко Владислав, учень 11класу Меліоративної ЗОШ І-ІІІ ст. подяка математика Вчитель Грабовенко Ірина Леонідівна

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024