«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

29 вер. 2016

"Любов учителя в серцях у нас горить"

Районні віншування освітян.
3 черв. 2016

"Надія і гордість України!"

На Дніпропетровщині вітали обдарованих дітей
1 черв. 2016

ВІДСВЯТКУВАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

XVII РАЙОННИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС "МІНІ МІС ПЕРЛИНКА 2016"
23 трав. 2016

Свято української вишиванки

19 травня 2016 у КЗ «Василівський НВК «Школа–дошкільний заклад» відбулося Свято української вишиванки, різнобарв’ям яких майорів кожен клас. Українська вишиванка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. З нею пов’язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє.
17 трав. 2016

Вітаємо!

З 26 по 28 квітня 2016 року в м. Дніпропетровську на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” проходили Всеукраїнські відкриті змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді. Ці змагання були присвячені Дню Перемоги у Другій Світовій війні 1939–1945 років. Наш Новомосковський район представляли переможці обласного фестивалю з повітряних зміїв «Мирне небо» Авельцев Артем, 6 клас та Резніченко Іван, 7 клас, вихованці гуртка повітряних зміїв «Веселий вітер» зі своїм незмінним керівником , талановитим педагогом Бармаком Віктором Володимировичем. Іван Резніченко виборов перемогу в класі моделей Z-5.
13 трав. 2016

Змагання

Обласні змагання юннатів “Знаю, вмію, дію” 12 травня 2016 року на базі обласного еколого-натуралістичного центру відбулися щорічні обласні змагання юннатів “ Знаю, вмію, дію “ за напрямами: квітникарство та озеленення; екологія та природоохоронна робота; ботаніка і рослинництво. Учасники конкурсу повинні володіти вмінням поєднувати та використовувати теоретичні та практичні знання у дослідницькій та експериментальній роботі, знати рідкісні та зникаючі види тварин, їх різноманітність, основних представників тваринного світу. У змаганнях ( напрям «Зоологія) взяли участь Кись Марина, учениця 9 класу Черкаської ЗОШ (директор Шомахова Ольга Анатоліївна, вчитель білології Кочєва Лариса Василівна) та Головко Олександр, учень 10 класу, Знаменівської ЗОШ №2 (директор Васецька Любов Олександрівна, вчитель біології Головко Світлана Іванівна ). За підсумками обласних змагань Кись Марина посіла І місце, а Головко Олександр - ІІІ місце . Вони нагороджені грамотами та цінними подарунками.
9 трав. 2016

"ЗА ЦВІТ ЖИТТЯ ЗАВДЯЧУЄ НАРОД ПОЛЕГЛИМ І ЖИВИМ СОЛДАТАМ"

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 71 РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ
6 трав. 2016

"І ПЕРЕД НЕЮ ПОМОЛЮСЯ, МОВ ПЕРЕД ОБРАЗОМ СВЯТИМ ТІЄЇ МАТЕРІ СВЯТОЇ..." Т.Г.Шевченко

ЛІТЕРАТУРНО - МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО ДО ДНЯ МАТЕРІ
5 трав. 2016

Вітання

Вітаємо Крамарь Ольгу, ученицю 11 класу Хутір-Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст., з перемогою у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в номінації «Літературна творчість» - І МІСЦЕ та перемогою у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об`єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Література» - І МІСЦЕ.
4 трав. 2016

Районний семінар

27 квітня педагогічний колектив Перещепинської ЗОШ № 2 своїм досвідом роботи ділився на районному семінарі заступників директорів з виховної роботи з питання «Забезпечення сталого розвитку учасників навчально-виховного процесу через реалізацію основних положень Концепції національно-патріотичного виховання».

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024