Районний семінар вчителів "Захисту Вітчизни"

21 жовт. 2015
На базі Видвиженівської СЗШ 15.10.2015 року відбувся районний семінар вчителів "Захисту Вітчизни"

Ніхто,  крім  нас

Видвиженівська  ЗОШ -  одна  зі  шкіл  Новомосковського  району,  де  питання  національно-патріотичного  виховання  підростаючого  покоління   є  першочерговим.  Колектив  школи  розуміє,  що    нашу  країну  сьогодні  врятують  патріоти  та  добровольці,    тому  найголовнішим  призначенням  учителів,  батьків,  усіх,  хто  постійно  так  чи  інакше  впливає  на  дітей,  є  впровадження  у  свідомість  і  повсякденний  побут  школярів  важливої  ідеї  формування  чіткої  громадянської  позиції,    починаючи  з  першого  класу.

Саме  завдяки  сумлінній  праці  адміністрації,  учителів-предметників,  класних  керівників  та  класоводів  у    школі  організовані  такі  обов'язкові  фізкультурно-оздоровчі ,   спортивно-масові     військово-патріотичні  та  національно-патріотичні  заходи, як:   змагання,  «Уроки  мужності»,  зустрічі  з  ветеранами  ВВВ,  воїнами-афганцями,  учасниками  АТО,  ярмарки,  патріотичні  фестивалі,  метою  яких  є формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я школярів, виховання учнівської молоді на традиціях   українського народу, створення умов для об’єктивної оцінки, самооцінки і самовдосконалення.

Школа  має  великий  досвід  роботи  в  цьому  напрямку,  що  ще  раз  підтвердили  учасники  районного  семінару  із  предмету  «Захист  Вітчизни»,  який  відбувався  у  нашому  навчальному  закладі .   Педагоги  обговорювали   роль  вчителя  у  створенні  умов  для  фізичної,  психологічної,  морально-вольової  підготовки  майбутніх  захисників  Вітчизни.

Вчителі  Новомосковського  району під  час  перегляду  презентації  досвіду роботи з військово-патріотичного виховання  були  вражені  кількістю  виховних  та  оздоровчих  заходів,  які  проводяться  у школі  протягом  навчального  року.

А  виконання  патріотичної  промовки,  козацької  пісні  «Сяяли  на  сонці  шаблі  запорожців»  учнями  5-11  класів  стали  гарним  цьому  доказом.

Свою  виучку  цього  дня  продемонстрували  і  майбутні  захисники-  учні  10-11  класів.  Урочисте  виконання  Державного  гімну  України,  чітке  виконання  стройових  команд  та  патріотичної  пісні  «Я-  майбутній  захисник»  було  гарною  несподіванкою  для  присутніх,  адже    в  строю  із  8  чоловік  було   6  дівчат.

Допризовники  показали  свою  майстерність  також  і  під  час  змагань  з  подолання  смуги  перешкод,  де  лише  двоє  учасників  поступилися  представникам  команди  вчителів (Сторожук Д.С.-Меліоративненська ЗОШ, Оберемок Д.Г-Вільненський НВК, Іванов М.А-Голубівська ЗОШ, Корнієнко І.В.-Орлівщанська ЗОШ).  Проте  команда  дітей  була  кращою  у  випробуванні  «Встановлення  намету»  та  естафет  з  основних  способів  пересування  на  полі  бою.  Учні  та  вчителі  ще  раз  згадали  навички  з  надання  першої  медичної  допомоги,  перенесення  поранених,  навички  стрільби  з  пневматичної  зброї  у  тиру,  де  кращим  стрільцем  було  визнано  вчителя  Губиниської  ЗОШ  №  1  Деркача  О.Б.

Директор  школи  Лаудін  М.Б.  представив  учасникам  семінару  маскувальні  костюми,  виготовлені  власноруч, учнями та техперсоналом  для  учасників  антитерористичної  операції  та  ознайомив  з  технікою  їх виготовлення.

Голова  районного  об’єднання  вчителів  предмету  «Захист  Вітчизни»  Савченко  О.М.  високо  оцінила  роботу  всього  педагогічного  колективу  у  сфері  національно-патріотичного  виховання та    розповіла  присутнім  про  спортивні  досягнення,  краєзнавчу  та  пошукову  роботу,  участь  школи  у  районних ,  обласних  та  всеукраїнських  конкурсах    та  побажала  успіхів  на  майбутнє.

Святковий  концерт  з  привітаннями  до  Дня  захисника  Вітчизни,  який  підготували  організатор  Верас  Т.В.,  заступник  директора  з  виховної  роботи  Мініна  Т.Ф,  заступник  директора  з  навчально-виховної  роботи  Денисенко  О.В.,    класоводи  та  класні  керівники  2,  4,  5  та  8  класів  ще  раз  нагадали  присутнім  про  гостинність  та  доброзичливість  нашого  дружнього  колективу.

Ми  завжди  готові  надати  методичну  та  практичну  допомогу  всім  бажаючим,  прийти  на  допомогу,  бо  вже  давно  нашим  гаслом  стали  слова:  «Ніхто,  крім  нас».

Глухенко  В.А.-  вчитель  предмету  «Захист  Вітчизни»