«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

8 січ. 2015

VIII Районний конкурс читців

"ДИВОСВІТ"
28 груд. 2014

НОВОРІЧНІ РАНКИ

"Новий рік - чарівник!"
17 груд. 2014

ІІ Районний фестиваль-конкурс "Терпсихора збирає друзів"

СВЯТО ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА
25 лист. 2014

Звітно - виборна профспілкова конференція

Закінчилося повноваження виборних органів районної профспілкової організації працівників освіти і науки України Новомосковського району. Згідно рішення пленуму райкому профспілки на 31 жовтня була призначена звітно – виборна профспілкова конференція
7 лист. 2014

XVII РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧОСТІ І КРАСИ

"МІС НОВОМОСКОВЩИНА 2014"
25 черв. 2014

Табірна зміна

Закінчилася перша зміна оздоровлення дітей району в таборі "Ювілейний" (м. Приморськ)

До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

Конкурс стінгазет в Піщанській СЗШ

До 200-річчя з дня народження

Конкурс читців в Піщанській СЗШ

До 200-річчя з дня народження

Урок математики в Піщанській СЗШ

До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

Районний семінар учителів української мови й літератури

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024