"НАМ ПОРА ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ!"

12 жовт. 2015
тематичний вечір з нагоди Дня захисника України

«Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –

ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна

У святковій, пісенній, урочистій атмосфері у Центрі художньо – естетичної творчості учнівської молоді м.Перещепине відбувся тематичний вечір з нагоди  Дня захисника України. У залі були присутні учасники бойових дій,  ветерани Другої світової війни, діти війни, вчителі та учні шкіл, Перещепинського ліцею,  батьки гуртківців.

Присутні вшанували воїнів АТО, ветеранів – Афганської війни, згадали про непросту долю дітей післявоєнного періоду.

На заході були присутні: голова Перещепинської міської Ради Вадим Вікторович Малицький, депутат Районної ради, заступник міського голови  Погоріла Ніна Степанівна, директор Перещепинського професійного ліцею Олена Олександрівна Вайло, Голова Перещепинської міської Ради ветеранів Лідія Євдокимівна Федорова, представники клубу ветеранів «Калинонька»  Перещепинського міського Центру соціального захисту на чолі з керівником, соціальним працівником Наталею Миколаївною Олійник.

Всіх гостей вітала директор ЦХЕТУМ Плавуцька Лідія Панасівна. У виконанні вихованців ансамблю народних інструментів "Калинонька" /керівник І.Є.Мельник/ прозвучала мелодія Гімну України, а всі присутні в залі стоячи заспіавли слова.  Керівники гуртків зі своїми вихованцями презентували різножанрові творчі номери та вручили всім запрошеним патріотичні амулети і національні обереги з побажаннями миру, добра, єднання, позитиву та гарного свята.

Звучить "УРА!!!" по всій країні

І переможний б'є вогонь!

Хай буде мир на Україні! Всім воїнам - тепло долонь.

І голосять трембіти горців: -ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МИРНИЙ ПИР!!!

І чути голос з гучномовця: -КІНЕЦЬ ВІЙНІ!!ХАЙ БУДЕ МИР!!!