«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

26 квіт. 2016

"ПІД ПОЛИНОВОЮ ЗОРЕЮ"

Мітинг - реквієм до 30 річниці Чорнобильської катастрофи.

Пам’яті Чорнобильської катастрофи

25 квітня 2016 року о 14.00 годині у Перещепинській ЗОШ № 1 відбувся загальношкільний захід «Гірчить Чорнобиль крізь роки, гірчить…».
25 квіт. 2016

Районний семінар для вчителів курсів морально-духовного спрямування

Cемінардля педагогів дошкільних груп НВК

20 квітня 2016р. в Панасівському навчально-виховному комплексі відбувся районний семінардля педагогів дошкільних груп НВК на тему: «Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку».
24 квіт. 2016

"ГАРМОНІЯ ДУШІ ТА РУК"

ІІ районна виставка - ярмарок
24 квіт. 2016

Всеукраїнська науково-практична конференція

20 квітня 2016 року на базі ДОІППО відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: "Гуманітарна освіта: роль інформаційно-комунікаційних, медіа-освітніх технологій у формуванні національно-соціальних компетентностей особистості". На пленарному засіданні з вітальними словами звернулися до учасників конференції: Романенко Михайло Ілліч, ректор КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, доктор філософських наук, професор, академік Академії наук вищої школи України ПервийГеннадій Леонідович, завідувач кафедри історії та політичної теорії Державного ВНЗ «Національний гірничий університет», кандидат історичних наук. Виступаючими на конференції були вчителі Новомосковського району. Правдива Світлана Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики та інформатики Голубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради. «Формування соціальної компетентності особистості через освітній простір школи засобами сервісів Веб-2.0». Хільман Ніна Олексіївна, вчитель української мови та літератури Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Новомосковської районної ради. «Аспекти ефективного використання медіа-технологій з метою формування творчої особистості на уроках української мови та літератури».
14 квіт. 2016

Первоцвіти – весни і сонця діти

Первоцвіти – весни і сонця діти З метою збереження рідкісних та зникаючих первоцвітів, формування у підростаючого покоління природоохоронних навичок, розвитку екологічної культури вихованцями КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» екологічного гуртка та студії «Пролісок» при Знаменівській ЗОШ№2 з 6 квітня по 13 квітня проведена екологічна акція «Первоцвіт – 2016».
7 квіт. 2016

Засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації

31 березня 2016 року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Кужмана О.М. відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на якому підведені підсумки роботи органів управління освітою у 2015 році на визначені завдання розвитку галузі на 2016 рік. Директор департаменту освіти і науки О.В. Полторацький наголосив, що держава ставить перед освітянами завдання забезпечення якісної освіти, яке необхідно виконати безумовно. Зменшення черги до дошкільних навчальних закладів шляхом відновлення роботи раніше закритих садочків, відкриття додаткових груп в існуючих ДНЗ, відкриття навчально – виховних комплексів, створення оптимальної мережі закладів освіти відповідно до умов розвитку регіону, створення опорних шкіл, зокрема в сільській місцевості, збереження закладів позашкільної освіти, впровадження енергоефективних технологій, ефективне використання бюджетних коштів та багато інших питань необхідно вирішити освітянам області в 2016 році. Національно – патріотичне виховання – має стати одним з найголовніших пріоритетів в роботі педагогів. «Освіта Дніпропетровщини має свої добрі традиції»,- підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації О.М.Кужман. Обласна державна адміністрація завжди підтримувала освітню галузь. Так в 2015 році вперше, за останні 15 років, оновлено автобусний парк шкільних автобусів: придбано 35 шкільних автобусів. На їх придбання з обласного та державного бюджетів виділено близько 45 мільйонів гривень. Один автобус отримав Новомосковський район, він переданий до Василівського НВК для організованого підвезення дітей з навколишніх сіл до навчального закладу. Щербакова О.В.
4 квіт. 2016

Вітаємо!

Вітаємо, ученицю 11 класу Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступеня Карабут Анастасію та її вчителя Ільченко Оксану Олександрівну з перемогою (ІІІ місце) у ІV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури .
31 бер. 2016

IV Пленум ройонного комітету Пролфспілки

"Про роботу виборних органів організаційних ланок Профспілки в умовах фінансової та адміністративної децентралізації"

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024