«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

17 груд. 2015

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців обласного (очного) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їх наставників: Демченко Валерію, ученицю 5 класу Губиниської СЗШ №1, вчитель Захарчич Любов Романівна І місце; Ляльку Ольгу, ученицю 6 класу Губиниської СЗШ №1, вчитель Конюхова Надія Олександрівна ІІ місце
16 груд. 2015

"ТЕРПСИХОРА СКЛИКАЄ ДРУЗІВ"

ІІІ Районний фестиваль - конкурс хореографічних колективів
7 груд. 2015

Районний семінар вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури

26 лист. 2015

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

20 жовтня 2015 року на базі Гвардійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання школи молодого вчителя початкових класів, організоване методистом районного відділу освіти Алєксєєвою Ніною Олексіївною. Тема засідання: «Урок як основна форма навчання. Перші кроки допедагогічної майстерності».
25 лист. 2015

"Посмішка дарує радість"

І районний фестиваль інсценізованих байок
20 лист. 2015

Круглий стіл вчителів етики та християнської етики

18 листопада 2015 року на базі Піщанської ЗОШ відбувся круглий стіл вчителів етики та християнської етики Новомосковського району на досить актуальну для реалій сучасної України тему «Активізація національно-патріотичного виховання засобами курсів морально-духовного спрямування».
17 лист. 2015

Семінар заступників директорів з виховної роботи

30 жовт. 2015

Семінар "Формування медіа компетентності на уроках суспільствознавчих дисциплін"

30 жовт. 2015

"Міс Новомосковщина 2015"

XVIII РАЙОННИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС
28 жовт. 2015

Семінар вчителів географії району на тему « Інтерактивні технології навчання на уроках географії».

15 жовня 2015 року на базі КЗ « Василівський навчально – виховний комплекс « Школа – дошкільний заклад» відбувся семінар вчителів географії району на тему « Інтерактивні технології навчання на уроках географії».

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024