Акція "Увага! Діти на дорозі!"

17 вер. 2015
Акція "Увага! Діти на дорозі!". На виконання доручення МВС України від 11.08.15 № 30402/Яр, телефонограми ГУМВС України в Дніпропетровській області Новомосковського МВ від 25.08.2015 № 14/7 3528

та з метою проведення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дня 2015 – 2016 навчального року, удосконалення форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх учасників дорожнього руху, на виконання п. 2.2 додатка 8 до Плану основних заходів Міністерства внутрішніх справ України на 2015 рік, з 20 серпня по 20 вересня 2015 року проводиться акція «Увага! Діти на дорозі!».

Згідно листа відділу освіти № 1226 від 31.08.2015 «Про проведення акції «Увага! Діти на дорозі!», наказу відділу освіти № 306-з від 03.09.2015 «Про посилення роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму» всі заклади освіти спланували та провели заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Майже всі заклади розглянули на нараді при директорі питання здійснення профілактичної роботи з попередження дорожньо-транспортного травматизму, перевірили наявність поблизу школи засобів організації безпеки дорожнього руху, поновили куточки з безпеки дорожнього руху, провели тематичні виховні години та інструктажі, засідання батьківського лекторію, склали план безпечної дороги до школи для кожного учня, перевірили ефективність роботи загонів юних інспекторів руху, організували проведення конкурсів творів, виставок дитячих малюнків, театралізованих вистав, виступів агітбригад ЮІР з безпеки дорожнього руху. Директори Василівського НВК, Голубівської ЗОШ, Знаменівської ЗОШ №1, Керносівської ЗОШ, Королівської ЗОШ, Мар'янівської ЗОШ, Миколаївської ЗОШ, Новостепанівського НВК, Панасівського НВК, Спаської ЗОШ, Хутір-Губиниської ЗОШ, Малокозирщанського НВК, Перещепинського НВК «Родина» провели додаткові заняття із водіями шкільних автобусів щодо безумовного виконання Правил дорожнього руху України та вимог чинного законодавства в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху під час перевезення організованих груп дітей.

Всі заходи були змістовними, різноплановими, дуже часто інноваційними та охоплювали школярів всіх вікових категорій, а саме:

Проведення кіносеансів з метою вивчення правил дорожнього руху учнями школи, прищеплення їм необхідних навичок безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

Голубівська ЗОШ I-IIIст.

1-11 кл.

Шоу-вікторина знавців правил дорожнього руху «Мій друг – дорожній рух»

Губиниська ЗОШ I-IIIст.№2

4 кл.

Конкурс малюнків на асфальті «Молоде покоління за безпечний рух»

Панасівський НВК I-IIIст.

1-11 кл.

Лекції медичного працівника «Перша допомога потерпілим при ДТП»

Спаська ЗОШ I-IIIст.

5-11 кл.

Практичне заняття «Поведінка учасників і очевидців дорожньо-транспортних пригод. Надання першої долікарської допомоги потерпілому»

Попасненська ЗОШ I-IIIст.

9 – 11 кл.

Конкурс «Ярмарок кросвордів з ПДР»

Мар'янівська ЗОШ I-IIIст.

1-11 кл.

Урок самовиховання «Безпека на дорозі – безпека життя»

Левенцівська ЗОШ I-IIIст.

6 кл.

Зустріч з представником ВДАІ.

Малокозирщанський НВК I-IIIст.

1 - 9 кл.

Змагання серед учнів школи «Вправний велосипедист»

Перещепинська ЗОШ I-IIIст. №1