"І ПЕРЕД НЕЮ ПОМОЛЮСЯ, МОВ ПЕРЕД ОБРАЗОМ СВЯТИМ ТІЄЇ МАТЕРІ СВЯТОЇ..." Т.Г.Шевченко

6 трав. 2016
ЛІТЕРАТУРНО - МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО ДО ДНЯ МАТЕРІ

Найзворушливе свято -  саме так  можна охарактеризувати концертну програму,  яка відбулася напередодні Дня Перемоги у Центрі художньо – естетичної творчості учнівської молоді.

Щирі, палкі  привітання  жінкам міста, ветеранам війни та праці линули з вуст Голови Перещепинської міської ради Малицького Вадима Вікторовича. Директор ЦХЕТУМ Лідія Панасівна Плавуцька  в дуеті з Дариною Володимирівною Солдатовою презентували трепетну пісню. Директор Малокозирщанського сільського клубу Наталія Миколаївна Лялька разом з учасниками вокального ансамблю «Вербонька» підготували ціле  відділення святкового концерту. Гуртківці центру своїми яскравими творчими вкрапленнями додали зустрічі оптимізму та бадьорості, подарувавши не тільки душевні пісні, запальні танці,  ліричні вірші та створений і озвучений власноруч перший мультфільм під назвою «Чия мама найкраща»,  а й виготовлені із різнокольорових стрічок малесенькі сердечка, як знак вдячності та любові найдорожчим у світі людям.

Звичайно ж не обійшлося і без вшанувань. Адміністрація закладу дякувала за посильну допомогу батькам гуртківців, та вихованцям «Молодіжного театру», хореографічного гуртка «The BEST» та вокального гуртка «Бельканто,  керівники: С.Бейник, Л.Олійник та Д.Солдатова,   за високі цьогорічні творчі здобутки.

На взаємин багато теплих слів всі артисти отримали від глядачів: учасника бойових дій,  ветерана Другої світової війни Віри Іванівни Белімової, дружини Голови району Любов Іванівни Селіхової, директорів Малокозирщанського НВК Віри Іванівни Белімової та Прещепинської ЗОШ № 2 Людмили Вікторівни Коломієць, Голови батьківської Ради ЦХЕТУМ Наталії Володимирівни Галаган, Голови Перещепинської міської молодіжної ради Валентина Матвієнка.

А ми ще раз засилаємо слова вдячності всім Матерям Новомосковщини, які дарують дітям любов, добро, ніжність і ласку. Дякуємо вам, рідні!