Вітаємо!

17 трав. 2016
З 26 по 28 квітня 2016 року в м. Дніпропетровську на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” проходили Всеукраїнські відкриті змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді. Ці змагання були присвячені Дню Перемоги у Другій Світовій війні 1939–1945 років. Наш Новомосковський район представляли переможці обласного фестивалю з повітряних зміїв «Мирне небо» Авельцев Артем, 6 клас та Резніченко Іван, 7 клас, вихованці гуртка повітряних зміїв «Веселий вітер» зі своїм незмінним керівником , талановитим педагогом Бармаком Віктором Володимировичем. Іван Резніченко, учень 7 класу Піщанської ЗОШ виборов перемогу в класі моделей Z-5.

Наш гуртківець – чемпіон України!!!

Резніченко Іван гуртківець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Новомосковського району ( директор Н.Б. Христюк ), учень 7 класу Піщанської ЗОШ довів всім, що заняття в гуртку -  це не дитяча забава, а перша сходинка для творців крилатих машин – літаків - безпілотників, без яких практично неможливо уявити ХХІ століття.

З 26 по 28 квітня 2016 року в м. Дніпропетровську на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” проходили Всеукраїнські відкриті змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді. Ці змагання були присвячені  Дню Перемоги у Другій Світовій війні 1939–1945 років.

Наш  Новомосковський район представляли переможці обласного фестивалю з повітряних зміїв «Мирне небо» Авельцев Артем, 6 клас та  Резніченко Іван, 7 клас, вихованці  гуртка повітряних  зміїв «Веселий вітер» зі своїм незмінним керівником , талановитим педагогом Бармаком Віктором Володимировичем.

У Дніпропетровській області конструюванням повітряних зміїв займаються близько 3 тис. дітей. Змагалися за перемогу діти з Рівненської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Київської та Дніпропетровської областей. Учасники змагалися у 8 класах моделей, наш гуртківець Іван Резніченко виборов перемогу в класі моделей  Z-5.

Ми щиро бажаємо подальших перемог нашим гуртківцям-підкорювачам вільного вітру, майбутнім  пілотам та конструкторам!

Сподіваємося що вони стануть  хорошими людьми і патріотами нашої рідної неньки України!

Директор Центру науково –технічної творчості,

депутат Губиниської селищної ради                               Н.Б. Христюк