"ЗА ЦВІТ ЖИТТЯ ЗАВДЯЧУЄ НАРОД ПОЛЕГЛИМ І ЖИВИМ СОЛДАТАМ"

9 трав. 2016
УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 71 РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9 Травня назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу та братерства народів. Пам*ять про мужність і героїзм учасників бойових дій у Другій світовій війні, усіх, хто наближав Велику Перемогу, непідвладна часові.

Разом з керівництвом Новомосковського району та міста Перещепине: директори, педагогічні, учнівські та батьківські колективи Перещепинських шкіл № 1 та № 2, Малокозирщанського НВК, Перещепинського НВК "Родина" та Центру художньо - естетичної творчості учнівської молоді,  пліч - о - пліч із закладами культури міста та членами Молодіжної ради: вшанували ветеранів, взяли участь у церемонії покладання квітів та герлянд до обеліску Слави, стали співучасниками великого святкового концерту.

ЗІ СВЯТОМ!!! ДАЙ БОЖЕ ВСІМ НАМ МИРНОГО НЕБА НА ВСІ ЧАСИ!

З  ДНЕМ  ПЕРЕМОГИ !!!

Ветерани афганці з керівництвом району і міста Перещепине