"Надія і гордість України!"

3 черв. 2016
На Дніпропетровщині вітали обдарованих дітей

Саме під такою назвою висвітлили перебіг  заходу на сайті Департаменту освіти і науки, який урочисто на особливій мажорності був проведений у круглій залі Дніпропетровської ОДА.

Обласний конкурс «Обдаровані діти – надія України» заснований у 1997 році з метою підтримки позашкільних форм виховання і звичайно ж  юних талантів.  Неодноразових переможців Всеукраїнських та обласних конкурсів  визначають  у 29 номінаціях і традиційно нагороджують напередодні Міжнародного Дня захисту дітей.

Вихованці гуртка «Молодіжний театр» керівник відмінник освіти України Світлана Бейник,  Центру художньо – естетичної творчості учнівської молоді не вперше стають призерами цього престижного в області конкурсу. Тріумфальними у номінації «Театральне мистецтво»  для гуртківців був 2007 рік  і теперішній 2016.

Наполегливі, завзяті, натхненні мистецтвом театру: Анастасія Базя, Єгор Лянник, Лілія Семенець /Перещепинська ЗОШ № 1/, Даринка Белімова, Катерина Колп, Марійка Саган /Малокозирщанський НВК/, Юлія Галаган, Ксенія Казимирова, Анна Кравець, Карина і Марк Лембрики, Нікіта Павлів, Анастасія Приходько, Єлизавета Саленко, Анастасія Шишацька, Анна Штепа / Перещепинська ЗОШ № 2 /, Микола Жирухін /Перещепинський НВК «Родина»/, Анна Шушпан /Панасівський НВК/ щороку вплітають у національний барвистий віночок  цвіт своїх талантів. Пишаємося вами! І зичимо нових високих мистецьких здобутків!