Змагання

13 трав. 2016
12 травня 2016 року на базі обласного еколого-натуралістичного центру відбулися щорічні обласні змагання юннатів “ Знаю, вмію, дію “ за напрямами: квітникарство та озеленення; екологія та природоохоронна робота; ботаніка і рослинництво. Учасники конкурсу повинні володіти вмінням поєднувати та використовувати теоретичні та практичні знання у дослідницькій та експериментальній роботі, знати рідкісні та зникаючі види тварин, їх різноманітність, основних представників тваринного світу. У змаганнях ( напрям «Зоологія) взяли участь Кись Марина, учениця 9 класу Черкаської ЗОШ (директор Шомахова Ольга Анатоліївна, вчитель білології Кочєва Лариса Василівна) та Головко Олександр, учень 10 класу, Знаменівської ЗОШ №2 (директор Васецька Любов Олександрівна, вчитель біології Головко Світлана Іванівна ). За підсумками обласних змагань Кись Марина посіла І місце, а Головко Олександр - ІІІ місце . Вони нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Обласні змагання юннатів Знаю, вмію, дію

12 травня 2016 року на базі обласного еколого-натуралістичного центру відбулися щорічні  обласні змагання юннатів “ Знаю, вмію, дію “  за напрямами:  квітникарство та озеленення; екологія та природоохоронна робота; ботаніка і рослинництво. Учасники конкурсу повинні володіти вмінням поєднувати та використовувати теоретичні та практичні знання у дослідницькій та експериментальній роботі, знати рідкісні та зникаючі види тварин, їх різноманітність, основних представників тваринного світу.

У змаганнях ( напрям «Зоологія) взяли участь Кись Марина, учениця 9 класу Черкаської ЗОШ (директор Шомахова Ольга Анатоліївна, вчитель білології Кочєва Лариса Василівна)  та Головко Олександр, учень 10 класу,   Знаменівської ЗОШ №2 (директор Васецька Любов Олександрівна, вчитель біології Головко Світлана Іванівна ).

За підсумками обласних змагань   Кись Марина посіла І місце, а Головко Олександр  - ІІІ місце . Вони нагороджені грамотами та цінними подарунками.