«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

30 лист. 2016

«Запалімо свічку – смуток голодомору»

«Запалімо свічку – смуток голодомору». З метою вшанувати пам'ять безвинно заму¬чених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати у дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування помер¬лих і загиблих відповідні масові заходи були проведені в районному КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» (директор Христюк Н.Б.) .
30 лист. 2016

Олімпіада з історії

26 листопада 2016 року на базі Губиниської ЗОШ № 1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. За рішенням журі, на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії направляються: учень 8 класу Перещепинської СЗШ №1 Коваленко Артур ( вчитель Білик О.Б..); учениця 9 класу Піщанської СЗШ Долгополова ( вчитель Гануляк О.В.); учениця 10 класу Спаської СЗШ Падашуля Карина ( вчитель Левенець Н.В.); учениця 11 класу Піщанської СЗШ Жигалка Богдана ( вчитель Гануляк О..В.).
26 лист. 2016

"Не забуваймо!""

Заходи по вшануванню жертв Голодоморів в Україні 1932 - 1933 років у ЦХЕТУМ
25 лист. 2016

Вебсемінар з української мови

25 листопада 2016 року відбувся перший районний В Е Б С Е М І Н А Р ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ на базі Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. «Проблема забезпечення наступності у вивченні української мови та літератури між початковою і середньою ланкою освіти»

Семінар

23 листопада 2016 року відбувся науково-практичний семінар вчителів початкової школи з літературного читання на базі Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тема семінару: «Формування читацької компетентності на уроках літературного читання в початкових класах згідно оновленої програми та «Вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».

Реконструкція Черкаської школи

27 канал: Як проходить реконструкція Черкаської школи

"ЧАРІВНИЙ СВІТ ЛІТЕРАТУРИ"

ІІ районний фестиваль закладів освіти
23 лист. 2016

Районний семінар з історії

17.11.2016 року на базі Панасівського НВК відбувся районний семінар для вчителів історії
18 лист. 2016

Семінар з географії

З метою підвищення професійної майстерності вчителів, наукового підходу до викладання географії України 16 листопада 2016 року в Губиниській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся семінар-практикум на тему: «Сучасні підходи до викладання географії в умовах оновленого змісту навчання».
18 лист. 2016

Районний семінар

16 листопада 2016 року на базі Перещепинської ЗОШ І-ІІІст.№1 пройшов районний навчально-практичний семінар за темою «Соціальне партнерство та його роль в розвитку та соціалізації особистості».

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024