Поліна Довгопола

29 бер. 2017
На освітньому небосхилі Новомосковщини засяяла яскрава зірка Поліни Довгополової – найкращої учениці Піщанської школи. Ось уже другий рік поспіль дівчина вражає своїми успіхами на всеукраїнських предметних олімпіадах. Тільки цьогоріч вона брала участь у районному етапі всеукраїнських олімпіад з 9 предметів. Учениця стала переможцем з історії, правознавства, української мови та літератури, хімії, російської мови та літератури і захищала честь Новомосковщини на обласному етапі, де показала блискучі знання з української мови та літератури, російської мови та літератури, правознавства, посівши треті місця.

А ось з історії Поліна виборює I місце вже другий рік. Вона успішно пройшла обласний відбірковий конкурс і тренувальний відбір до всеукраїнської олімпіади з історії . Разом з командою Поліна представляла область на всеукраїнській олімпіаді з історії в м. Черкасах

23 – 29 лютого 2017 року. І тут, на завершальному етапі, де зібралися кращі з кращих з усієї України, наша зірочка не розгубилася і виборола ІІ місце. Радіємо за її успіхи, пишаємося досягненнями, висловлюємо вдячність вчителю-наставнику Гануляк Олені Василівні за підготовку й опіку, директору Піщанської ЗОШ І –ІІІ ст. Надточій Катерині Анатоліївні, голові Піщанської сільської ради Мазниці Миколі Павловичу за підтримку й допомогу у вирішенні проблемних питань.