Круглий стіл

10 бер. 2017
09 березня 2017 року у приміщенні Новомосковської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу із залученням суміжних служб: практичних психологівта соціальних педагогів району із представниками кримінальної поліції у справах дітей МРВ УМВС. Тема круглого столу «Мульти-дисциплінарний підхід превентивній роботі з дитячо - підлітковими деструктивними станами.»

Україна проходить етап швидкого технологічного розвитку. Комп’ютерна грамотність  стає складовою загальної грамотності, Інтернет може бути прекрасним місцем для навчання дітей, їхнього дозвілля та розваг. Але, не треба забувати, що всесвітня «павутина» може бути небезпечною для дітей.

Проблема безпечного перебування дитини в Інтернеті найчастіше зводиться до підтримки розвитку технологій, які б захистили дітей в Інтернеті. Вона стосується виховних, освітніх і етичних, а також  соціальних та правових аспектів.

09 березня 2017 року у приміщенні Новомосковської районної  державної адміністрації  відбулося засідання круглого столу із залученням суміжних служб: практичних психологівта соціальних педагогів району із представниками кримінальної поліції у справах дітей МРВ УМВС.

Відкрила засідання начальник Новомосковського відділу освіти Щербакова Олена Володимирівна.

Тема круглого столу «Мульти-дисциплінарний підхід  превентивній роботі з дитячо -  підлітковими деструктивними станами.»

Мета проведеного заходу:

- Визначення видів допомоги в превентивній роботі з дитячо -  підлітковимидеструктивними станами;

-Узгодження форм співпраці психологічної та суміжних служб;

- Вироблення рекомендацій для батьків, педагогів та соціальних служб.

Виступила з доповіддю «Безпека дитини в мережі інтернет» - Бараник  Інга Вікторівна, практичний психолог Спаської ЗОШ, керівник районного МО практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ та ДНЗ району; заслухали повідомлення«Інтернет -залежністьта депресивні стани у підлітків в контексті різних психологічних теорій» від Кохана Володимира Васильовича, практичного психолога ДНЗ «Дюймовочка» смт. Губиниха;також послухали інформацію  «Соціальний аспект роботи з сім’ями груп ризику» - Лісняк Олена Іванівна, начальик Центру у справах дітей сім’ї та молоді.

Під час  проведення круглого столу виконаний практичний блок під керівництвом Рудуман Людмили Борисівни, лікарем – психотерапевтом ЦРБ «Профілактична спрямованість корекційної роботи  з підлітками групи ризику».

Виконана  вправа «Я роблю це так» з  досвіду роботи Коробко Ірини Миколаївни, практичного психолога. Черкаської ЗОШ.

Роз’яснювальну роботу провела Харченко Тетяна Василівна , представник кримінальної поліції у справах дітей МРВ УМВС.

Висновки підведенні методистом з організації психологічної служби  відділу освіти Новомосковського РДА Скрягою Надією Василівною з наданням рекомендацій для практичних психологів, педагогів, батьків.