Семінар вчителів початкових класів

21 бер. 2017
16 березня 2017 року у Миколаївській ЗОШ пройшов семінар вчителів початкових класів на тему "Застосування інформаційно-комунікативних технологій навчання як засіб формування ключових компетентностей на уроках природознавства ".

На цей захід прибуло 36 вчителів  початкових класів з різних шкіл  району. Вони побували  на уроці  у  1-А класі (класний керівник Губа Ніна Леонтіївна)  на уроці  природознавства, де розглядалася  тема " Водойми України". Діти "подорожували" картою України  та знайомилися з різними видами водойм.

Також  побували за  інтегрованому  уроці  (природознавство,  літературне  читання, українська мова, трудове  навчання)  "Весняний  калейдоскоп"  у 2-А класі  (класний керівник  Клименко Лідія Іванівна). Вчителька продемонструвала  різними види роботи з дітьми на уроці, а саме: робота  з роздатковим  матеріалом, демонстрація дослідів, виготовлення  квітів з паперу.

Цікавим  видався урок-проект  з природознавства  на тему "Первоцвіти  просять захисту"   у 2-Б класі  (класний керівник Пономаренко Ольга  Віталіївна) . Вчителька  поділилася своїм досвідом роботи з дітьми у групах.  На початку  проекту  клас був поділений  на 4 групи: "Науковці", "Актори", "Художники", "Екологи". Для  захисту свого проекту діти підготували  цікаву інформацію про первоцвіти, показали  театралізовану  виставу, намалювали  малюнки, створили  плакати (аплікація).

Вчителі  Миколаївської  ЗОШ   поділилися   своїм  досвідом  роботи   з   учасниками   районного семінару, сподіваючись на те, що набутий ними досвід  у Миколаївській ЗОШ  знадобиться  їм у  подальшій   роботі.

Завантажити календарне планування з природознавства

Завантажити контрольні роботи з природознавства