День миру. Перещепинська ЗОШ № 1

21 вер. 2017
В Перещепинській ЗОШ І-ІІІст.№1 було сплановано та проведено загальношкільний перфомент «До миру РАЗОМ» . Під час якого всі учні школи виготовили голуби, написали на них побажання та розмістили їх на великому Голубі миру. Також було проведено Єдину інформаційну хвилинку до Дня миру під гаслом «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх» .

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 №1/9-388 щодо ініціативи Організації  Об’єднаних Націй відзначити Міжнародний день миру, листа Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, листа районного відділу освіти про проведення інформаційно-просвітницьких та виховних заходів, які спрямовані на формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, флешмоби зі створенням фігури «Голуб миру».

Цього року тема Дня миру «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх», відображає сутність глобальної ініціативи РАЗОМ, яка наголошує на важливості поваги, безпеки та гідності кожного, хто змушений залишити свою домівку у пошуках кращого життя.