Петриківський розпис. Вільненський НВК

21 вер. 2017
Петриківський розпис – мистецтво народу. У КЗ «Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад» велика увага приділяється програмі спрямування та формування естетичних смаків, вихованню любові до прекрасного та вивченню матеріалів петриківського розпису.

У 4 класі вчителем Попковою Ганною Михайлівною була проведена віртуальна подорож в Петриківку. За допомогою  мультимедійної презентації учні  ознайомилися з Петриківським розписом та створили мальовничу композицію «Чарівна калина».

В цікавій формі пройшла арт-світлиця в 7 класі, метою якої  стало виконання петриківського дивоцвіту з квітів. Учні опановували техніку виконання перехідного мазка, «бігунця».

З учнями 6 класу цікаво і змістовно бібліотекар НВК Шерстюк Лідія Іванівна провела урок-екскурсію в шкільну бібліотеку. Саме тут вихованці  познайомилися з книгами про петриківський розпис.

Отже, здобуті знання про петриківський розпис для вільненських школярів  розширило уявлення дітей про мистецтво, збагатило світогляд школярів,   виховувало любов до мистецтва, до рідної землі.

Вчитель образотворчого мистецтва          Вільненського НВК "Школа-дошкільний заклад"

Попкова Ганна Михайлівна