«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

12 бер. 2018

204-річниця від Дня народження Т.Г. Шевченка

В Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся флешмоб по вшануванню пам’яті видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка – геніального поета, художника, пророка, мислителя, полум’яного борця за свободу та щастя народу.
7 бер. 2018

З 8 Березня!

Шановні жінки! Щиро і сердечно вітаємо Вас з 8 Березня! З Святом чарівної краси і ніжності, добра і любові! Ваші лагідні очі і дбайливі руки реально змінюють буття на краще, ви даруєте життя, виховуєте дітей, берете на свої тендітні плечі безліч турбот. Бажаємо, щоб доля була прихильною, міцними Ваші сім’ї, здоровими і розумними діти, успішними справи. Аби завжди в душі у Вас горів вогонь кохання, і хай у цей весняний час здійсняться всі Ваші бажання. нехай оточують Вас любов і шана, усмішки рідних і друзів. Щасливої Вам долі, мира, здоров’я, сімейного затишку, хай довкола Вас панують любов і гармонія! З повагою, Начальник відділу освіти Новомосковської РДА, Голова Новомосковської РО Профспілки працівників освіти і науки України
6 бер. 2018

Оголошення!

19 березня 2018 року у відділі освіти Новомосковської райдержадміністрації (вул. Гетьманська, 12) відбудеться публічне представлення виконання бюджету відділу освіти за 2017 рік.
6 бер. 2018

Інформація щодо організації оздоровчої кампанії 2018 р

До уваги батьків (опікунів) та осіб , що їх замінюють! На даний час, відділом освіти Новомосковської РДА, проводиться тендерна закупівля путівок у стаціонарні морські оздоровчі заклади для оздоровлення учнів закладів району. Для внесення вашої дитини в базу даних дітей, які мають право на тримання путівки, Вам необхідно звернутися із заявою до школи в якій навчається ваша дитина. До заяви ОБОВ’ЯЗКОВО надати копії документів, які підтверджують статус дитини (перелік документів можна уточнити в школі, на даному сайті в розділі «Оздоровлення» або у відділі освіти). Тільки після проведення тендерної закупівлі путівок, буде відомо місце і час поїздки на оздоровлення в дитячий табір та будуть уточнюватися списки дітей, та інші організаційні питання.
28 лют. 2018

Всеукраїнська мистецька акція єднання "Україна моя вишивана"

28 лютого 2018 року учні, вчителі, батьки,пенсіонери та жителі села Піщанка, стали учасниками національного проекту зі створення вишиваної мапи країни. Протягом дня кожен охочий допомагав вишити частину мапи України.
16 лют. 2018

"Мирний космос -2018"

Учні Піщанської школи третій рік поспіль прийняли участь у 37-му обласному очному конкурсі ракетно-космічного моделювання "Мирний космос".
16 лют. 2018

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських олімпіад та їх наставників: 1.Хайлова Дениса, учня 10 кл. Гвардійської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце математика вчитель Альошина Д.В. 2.Коваленка Артура , учня 9 кл. Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце біологія вчитель Ткаченко О.О. 3.Кириченка Михайла, учня 8 кл. Орлівщинської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце біологія вчитель Біла О.О. 4.Пєнзєву Анатасію, ученицю 11 кл. Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце біологія вчитель Біла О.О. 5.Комарин Юлію, ученицю 11 кл. Хуторо-Губиниської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце правознавство вчитель Комарин О.І.
9 лют. 2018

Cемінар-практикум вчителів музичного мистецтва на тему: «Художньо-естетична освіта на уроках музичного мистецтва як передумова загальнокультурного розвитку особистості»

8 лютого 2018 року на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум вчителів музичного мистецтва на тему: «Художньо-естетична освіта на уроках музичного мистецтва як передумова загальнокультурного розвитку особистості». З найкращими побажаннями добра, любові і миру зустрічали гостей вчителі музичного мистецтва Піщанської ЗОШ Ященко З.Г. та Лаврик О.О., виконавши пісню «Господи, помилуй нас». Зоряна Григорівна Ященко є також керівником народного аматорського вокального гурту народної пісні «Музиченьки» при Піщанському Б/к та регентом у храмі Покрова Пресвятої Богородиці (м.Дніпро); Оксана Олександрівна Лаврик – керівник народного квартету «Камертон» при Піщанському Б/к та регент у піщанському храмі Св.Архистратига Михаїла.
9 лют. 2018

Семінар вчителів біології.

9 лютого, на базі КЗ"Орлівшинський НВК", відбувся семінар вчителів біології шкіл Новомосковського району, на тему: "Розвиток пізнавальної діяльності та здоров'язбережувальних компетентностей учнів на уроках біології та в позаурочний час з використанням інтерактивних технологій і методу проекту".
6 лют. 2018

Проект Положення

Шановні відвідувачі нашого сайту! У розділі Громадські обговорення розміщено проект Положення про порядок проведення конкурсу та призначення директорів закладів загальної середньої освіти (шкіл, навчально-виховних комплексів). Будемо вдячні за Вашу думку та надані пропозиції. Обговорення триватиме згідно чинного законодавства з 06 лютого 2018 року до 06 березня 2018 року.

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024