Міжнародний день миру. Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

21 вер. 2017
До Міжнародного дня миру проведено конкурс малюнків, флешмоб та відкритий урок. Міжнародний день миру – це дуже важливе свято для всього населення планети. Його проголосили ще в 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї ООН. Тоді й вирішили, що це свято буде відзначатися в кожний третій вівторок вересня.

Міжнародний день миру в Соколівській ЗОШ І-ІІ ступеня

Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх

День розпочався з конкурсу малюнків на асфальті, в якому приймали участь учні початкових класів та конкурсів малюнків на А4, в якому приймали участь учні старших класів, а також виготовлення фігур голубів з паперу.

Після чого був проведений флешмоб "Голуб миру", в якому прийняли участь всі учні школи та вчителі.

Проведено відкритий урок, присвячений Міжнародному дню миру. Конспект уроку дивитись тут.

Виховний захід розпочався з Державного Гімну України, який є один з головних державних символів України.

Діти співають гімн України

Проведемо акцію «Голуб миру»: діти чіпляють на карті України символічних голубів, які принесуть мир та спокій нашій Батьківщині, припинять кровопролиття та страждання тисячі українців. Нехай ці голубки повернуть додому батьків, синів, чоловіків та братів, щоб спокій запанував у душах та серцях людей.

Відео:

Фотозвіт дивитись тут