Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

З міжнародним днем захисту дітей!

28 трав. 2021

Вітаємо із закінченням навчального року!

В освітніх закладах Губиниської селищної ради завершився 2020/2021 навчальний рік, починається пора канікул і літнього оздоровлення.
26 трав. 2021

Вже другий шкільний автобус отримав КЗ "Губиниський ЗЗСО (ОЗ)"

26 травня 2021 року відбулося урочисте вручення шкільних автобусів закладам освіти Дныпропетровщини.
22 трав. 2021

Дякуємо за участь у Всеукраїнському проекті "Мішечок"

З 6 квітня по 7 травня 2021 року Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» здійснив рух щодо пошиття екомішечків для користування в повсякденному житті.
20 трав. 2021

День вишиванки в закладах освіти Губиниської селищної ради

20 травня 2021 року Україна відзначає дуже красиве і самобутнє свято – День вишиванки. Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу, і допомагає зберегти свою ідентичність.
19 трав. 2021

Семінар-практикум для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

19 травня 2021 року на базі Миколаївського ЗДО "Чебурашка" Губиниської селищної ради проведений семінар-практикум для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради
17 трав. 2021

День Європи в закладах освіти

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у закладах освіти Губиниської селищної ради пройшли заходи Дня Європи в Україні.
11 трав. 2021

Вітаємо переможців зональних змагань

В зональних обласних змаганнях ФСТ Колос з волейболу серед дівчат, в яких приймали участь чотири райони області, перемогла команда КЗ ДЮСШ Губиниської селищної ради (тренер Клімук А.Л.)
8 трав. 2021

Уроки звитяги для підростаючого покоління

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти Губиниської селищної ради проведено освітньо-виховні заходи, спрямовані на вшановування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також жертв війни.
5 трав. 2021

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

Вітаємо колектив екологічної просвіти “Друзі природи” Мар’янівської філії комунального закладу “Миколаївський заклад загальної середньої освіти (опорний заклад)” Губиниської селищної ради з призовим - ІІІ місцем - в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім” під назвою “Атака вірусів. Врятуй Планету!”.

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.