Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

26 серп. 2021

Серпневі заходи для працівників закладів освіти

25-26 серпня 2021 року на базі Губиниського ліцею пройшли серпневі заходи для працівників підпорядкованих освітніх установ
23 серп. 2021

День Прапора та День Незалежності України в закладах освіти Губиниської селищної ради

В усіх закладах освіти нашої громади піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації.
19 серп. 2021

Моніторинг готовності закладів освіти

З 16 по 18 серпня 2021 року здійснено моніторинг готовності закладів освіти Губиниської селищної ради до нового навчального року. Переглянули заклади та надали консультації фахівці відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради та інспектора з енергетичного нагляду управління Держенергонагляду у Дніпропетровській області.
17 серп. 2021

Вітаємо з перемогою

17 серпня 2021 року відбувся Форум “Освіта Дніпропетровщини 30: вектори якості та успіху”, на якому Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради став переможцем громадського обговорення "Розвиток освіти в територіальніх громадах Дніпропетровщини" в номінації "Педагогічний потенціал".
15 лип. 2021

Вітаємо з професійним святом!

16 липня всі бухгалтери та аудитори в Україні відзначають своє професійне свято – День бухгалтера. Саме цього дня у 1999 році Верховна Рада ухвалила закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".
12 лип. 2021

Вітаємо учасників змагань

11 липня 2021 року у м.Новомосковську відбулися районні сільські спортивні ігри (фінал) з пляжного волейболу серед команд ОТГ.
30 черв. 2021

Всеукраїнський Олімпійський день - свято спорту та здоров'я

Масова спортивна подія – Олімпійський день - відбулася на території ДЮСШ, і до участі запрошені всі бажаючі жителі. Організатором свята виступив відділ освіти, сім”ї, молоді та спорту громади і профспілка працівників освіти і науки України
18 черв. 2021

Талановиті діти отримають нагороду за свої досягнення

17 червня 2021 року відбулося урочисте нагородження талановитих учнів закладів освіти Премією голови Губиниської селищної ради

Чемпіонат з більярду

Вітаємо переможців обласної олімпіади!

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.