Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

28 квіт. 2021

Всесвітній день охорони праці в закладах освіти

Щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місті Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці.
27 квіт. 2021

Пам’ятаємо Чорнобиль

Відповідно розпорядженнь Кабінету Міністерства освіти і науки України: від 24.02.2021 № 170-р “Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи” в закладах освіти проведені відповідні заходи:
26 квіт. 2021

Тиждень безпеки дитини в ЗДО

з 19 квітня по 23 квітня 2021р. в заклаах дошкільної освіти Губиниської селищної ради проведено тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності «Здоров’я дитини – здоров’я нації».
23 квіт. 2021

Переможці обласного чемпіонату з волейболу

22 квітня 2021 року пройшов обласний чемпіонат з волейболу серед дівчат 2008 р.н.
22 квіт. 2021

22 квітня - Всесвітній День Землі

Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Заклади освіти Губиниської селищної ради приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня Землі.
22 квіт. 2021

Онлайн-семінар заступників з НВР

22 квітня 2021 року проведено онлайн-семінар заступників з НВР загальноосвітніх навчальних закладів Губиниської селищної ради Новомосковського району
20 квіт. 2021

Всесвітній День довкілля в закладах освіти

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища. Заклади освіти Губиниської селищної ради прєдналися до проведення Всесвітнього Дня довкілля.
17 квіт. 2021

Вітаємо учасників змагань з волейболу

17 квітня 2021 року відбувся чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2007-2008 р.н.
12 квіт. 2021

До Дня космонавтики

2 квітня у закладах освіти пройшли тематичні заняття до Дня космонавтики, метою яких було дати дітям знання та елементарні уявлення про простір, який існує за межами планети Земля.
8 квіт. 2021

Як відзначили Всесвітній день здоров'я

7 квітня - World Health Day або Всесвітній день здоров’я.

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.