З міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
        З 1 червня 2021 року при закладах загальної середньої освіти Губиниської селищної ради відкриваються  16 дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.
       765 дітей мають можливість отримати якісні послуги з оздоровлення та відпочинку. Для них організовано дворазове безкоштовне харчування та ряд цікавих ігр, змагань, заходів, екскурсій, тощо.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі!

З повагою

начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту                               Олена ЩЕРБАКОВА