Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

25 квіт. 2022

Вітаємо з перемогою!

У Міжнародному фестивалі конкурсі "Зірковий драйв" перемогла Івченко Каміла, вихованка кіногуртка "Дивосвіт" КЗ"Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради
22 квіт. 2022

Територіальний фестиваль писанок

На базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губиниської селищної ради з 5 по 15 квітня 2022 року пройшов територіальний фестиваль писанок “Писанковий рай”
10 бер. 2022

Щодо освітнього процесу

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет зазначив, що бойові дії в окремих регіонах продовжуються, і наше головне завдання – зберегти життя кожного громадянина нашої держави. Але освітній процес ми маємо запустити, принаймні хоча б у тих регіонах, де на сьогодні це можливо і безпекова ситуація дозволяє.
23 лют. 2022

День відкритих дверей

Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» запрошує у 2022 році на навчання.
22 лют. 2022

Конкурс з технічного моделювання

22 лютого 2022 року в КЗ "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради пройшов територіальний етап обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
21 лют. 2022

Вітаємо учасників змагань

18-20 лютого 2022 року команди спортсменів Губиниської селищної ради прийняли активу участь у спортивних змаганнях
16 лют. 2022

16 лютого - День єднання

Всі заклади освіти Губиниської громади долучилися до заходів із відзначення Дня єднання
14 лют. 2022

Вітаємо учасників змагань

Пройшов чемпіонат Новомосковського району з футзалу та зональні обласні змагання серед юнаків в смт Магдалинівка
1 лют. 2022

Вітаємо переможців обласного відеоконкурсу "Юні зорі"!

Вихованці кіногуртка "Дивосвіт" (керівник Герасименко Л.І.) КЗ "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради отримали призові місця в номінаціях "Анімаційний фільм" та "Соціальний ролик".
28 січ. 2022

"Безбар'єрна грамотність"

Педагоги Вільненського ліцею успішно пройшли освітній курс "Безбар'єрна грамотності"

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.