День Європи в закладах освіти

17 трав. 2021
З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у закладах освіти Губиниської селищної ради пройшли заходи Дня Європи в Україні.

У Вільненському ЗЗСО приурочено Тиждень Європи ряд цікавих заходів. Година спілкування у початковій школі “День Європи в Україні”, усний журнал “Прапорці єднання” та арт – майстерня “Європейський вибір України” для здобувачів освіти 9-11 класів сприяли поглиблення знань в учнів про Європейський Союз, усвідомлення європейських цінностей та важливості європейського вектору розвитку України. У рамках фестивалю “Єврофест - 2021” наші дівчатка-красуні презентували найромантичнішу країну – Францію. Велику цікавість в учнів закладу викликала європанорама  “У колі співдружніх країн”, до якої залучилися всі здобувачі освіти і класні керівники, та віртуальна гра “Знайди країну Європи”.

День Європи "Єврофест 2021" в Гнатівському ЗЗСО