Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

15 лист. 2021

Товариська зустрія з футзалу

14 листопада 2021 року в м. Перещепине відбулася товариська зустріч з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н.
11 лист. 2021

Вебінар для асистентів вчителя

11 листопада 2021р. відбувся вебінар за темою: ,, Організація освітнього процесу в закладі освіти з інклюзивним навчанням”’ для практичних психологів та асистентів вчителя закладів освіти.
1 жовт. 2021

Вітаємо з професійним святом!

В першу неділю жовтня святкують своє професійне свято люди, які обрали сенсом життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя протягом всього життя.
30 вер. 2021

Вітаємо з професійним святом!

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Це чудова нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь.
24 вер. 2021

Вітаємо з професійним святом працівників дошкільної освіти!

Щиро вітаємо всіх працівників дошкільної освіти з професійним святом!!!
22 вер. 2021

Козацький гарт 2021

На базі Губиниської гімназії відбувся "Фізкультурно-патриотичний фестиваль Козацький гарт" серед учнів закладів освіти Губиниської селищної ради.
10 вер. 2021

День фізкультури та спорту в Губиниській громаді

День фізичної культури і спорту святкується в нашій країні щорічно у другу суботу вересня.
31 серп. 2021

з 1 вересня!

Сердечно вітаємо всю педагогічну громаду з Днем знань та початком нового навчального року!
31 серп. 2021

Освітній форум "Освіта громади: вектори якості та успіху"

30 серпня 2021 року Філія Губиниська гімназія Губиниського ліцею Губиниської селищної ради гостиино зустрічала на червоній доріжці всіх учасників Серпневого форуму керівників закладів Губиниської селищної територіальної громади .
27 серп. 2021

Вітаємо учасників змагань

На базі м. Новомосковська пройшов тур сільських ігор серед команд ОТГ Новомосковського району з пляжного волейболу (фінал).

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.