«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

12 квіт. 2021

До Дня космонавтики

2 квітня у закладах освіти пройшли тематичні заняття до Дня космонавтики, метою яких було дати дітям знання та елементарні уявлення про простір, який існує за межами планети Земля.
8 квіт. 2021

Як відзначили Всесвітній день здоров'я

7 квітня - World Health Day або Всесвітній день здоров’я.
7 квіт. 2021

Методичний онлайн-форум

07.04.2021 відбувся методичний онлайн-форум “Формування безпечного освітнього середовища - головний напрямок освітньої діяльності сучасного закладу” для закладів освіти Губиниської ОТГ.
5 квіт. 2021

Змагання з баскетболу

На базі Губиниської філії відбулися змагання з баскетболу (3*3) І Олімпіади школярів Губиниської селищної ради
2 квіт. 2021

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги

Книга - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. В. О. Сухомлинський
2 квіт. 2021

Змагання з настільного тенісу

На базі Губиниської філії відбулися змагання з настільного тенісу І Олімпіади школярів Губиниської селищної ради
1 квіт. 2021

Вітаємо переможця обласного конкурсу!

Так тримати!
1 квіт. 2021

Міжнародний день птахів в закладах дошкільної освіти

1 квітня - Міжнародний день птахів, який проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Повернення птахів святкується також як прихід весни.
31 бер. 2021

Методична вітальня для вчителів початкової школи

31 березня 2021 року о 9.00 проведено методичну вітальню (онлайн) для вчителів 3-х класів закладів загальної середньої освіти Губиниської селищної ради Новомосковського району
30 бер. 2021

Вітаємо з Днем народження головного бухгалтера відділу

Щиро вітаємо з ювілеєм головного бухгалтера відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради Приходько С.І.

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024