Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

1 серп. 2022

Сертифікація вчителів 2022

Від 1 серпня вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, зможуть зареєструватися для участі в сертифікації.
24 трав. 2022

Проведення обласного патріотичного проєкту

Відділ освіти, сім’ї, молоді і спорту Губиниської селищної ради просить розповсюдити серед здобувачів освіти та їх батьків інформацію про проведення обласного патріотичного проєкту “Щоденник репортажів про роботу в тилу “Трудова звитяга. Шана і повага” з 23.05 по 12.06.2022 та долучитися до нього.
23 трав. 2022

День Європи в Україні

Щороку третьої суботи травня в нашій країні відзначається український День Європи. Це свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми “Про День Європи” від 19 квітня 2003 року, щоб вшанувати європейський шлях України та подальший вступ до Європейського Союзу.
19 трав. 2022

19 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Заклади освіти Губиниської селищної ради приєдналися до свята. Вишиванка – це символ вільних людей! Вітаємо зі святом!
18 трав. 2022

Всеукраїнський урок пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня в Україні роковини Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 рік – це одна з найтрагічніших сторінок в історії кримських татар, коли їм довелося пережити депортацію, під час якої майже 200 тисяч людей втратили свій дім, а ще тисячі – загинули.
17 трав. 2022

Алея Перемоги у Вільненському ліцеї

Педагогічний колектив Вільненського ліцею на честь мужніх Героїв рідного села створив алею Перемоги, висадивши 50 чарівних троянд як символ Нескореності й Перемоги!
15 трав. 2022

Вітаємо переможців!!

14-15 травня 2022 року відбувся фіналі чемпіонату Новомосковської міської громади з міні- футболу серед чоловіків. В упорній борьбі хлопці Губиниськоїь громади зайняли 2 місце.
13 трав. 2022

«Проінформований, значить озброєний»

Педагоги Вільненського ліцею пройшли онлайн-навчання ‘’З попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами’’
4 трав. 2022

Вітаємо переможців!!

Вітаємо переможців обласного конкурсу комп'ютерної графіки та анімації! Івченко Каміла, Ковальчук Віолетта та Журавель Анна, вихованки кіногуртка "Дивосвіт" (керівник Любов Герасименко) вибороли перше місце в номінації "Комп'ютерна анімація". Молодці!
3 трав. 2022

Любиш землю - живи чисто!

На базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губиниської селищної ради відбулася територіальна виставка-акція “Любиш Землю – живи чисто!”

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.