Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!Пам’яті Героїв Крут“Свіча Голокосту не згасне”

6 січ. 2022

Ресурсна кімната - нова можливість створити безпечне та комфортне освітнє середовище для дітей з особливими світніми потребами.

Облаштування таких спеціальних сучасних кімнат є необхідністю для якісного впровадження інклюзивної освіти
29 груд. 2021

Впровадження STEM технологій впливає на майбутнє

Днями в Миколаївський та Губиниський ліцей придбано счасне прогресивне STEM-обладнання, яке дозволяє продемонструвати, як певний досліджуваний науковий метод може застосовуватися в повсякденному житті. Учні, окрім фізики та математики, вивчатимуть програмування, досліджуватимуть робототехніку.
21 груд. 2021

"Ноутбук кожному вчителю"

20 липня 2021 року Міністерство освіти і науки та Мінцифра анонсували державну субвенцію на придбання ноутбуків педагогічним працівникам шкіл для організації дистанційного навчання.
15 груд. 2021

Вітаємо з нагородою!

Щербакова Олена Володимирівна, начальник відділу освіти, сімї, молоді та спорту Губиниської селищної ради, нагороджена грамотою Дніпропетровської обласної ради
13 груд. 2021

Вітаємо учасників змагань

10- 11грудня 2021року пройшли зональні обласні змагання серед ДЮСШ з футзалу серед юнаків 2007-2008р.н. в смт.Магдалинівка.
8 груд. 2021

Вітаємо з перемогами!

Вітаємо учнів закладів освіти Губиниської селищної ради з перемогами в обласних та Всеукраїнських конкурсах
6 груд. 2021

6 грудня День Захисника Вітчизни

Збройні сили України – наша міць і гордість
25 лист. 2021

Нарада директорів закладів освіти

25.11.2021 відбулася нарада керівників загальноосвітніх закладів освіти Губиниської селищної ради.
15 лист. 2021

Товариська зустрія з футзалу

14 листопада 2021 року в м. Перещепине відбулася товариська зустріч з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н.
11 лист. 2021

Вебінар для асистентів вчителя

11 листопада 2021р. відбувся вебінар за темою: ,, Організація освітнього процесу в закладі освіти з інклюзивним навчанням”’ для практичних психологів та асистентів вчителя закладів освіти.

25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.
7 бер. 2024
7 березня, у Губиниському ліцеї пройшла "Не лекція" з телеведучим Олександром Педаном. Це проєкт "Спільно до навчання" дитячого фонду ООН "Юнісеф".
23 лют. 2024
В Губиниській громаді пройшли змагання 2 етапу "Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч"з баскетболу.