Вебінар для асистентів вчителя

11 лист. 2021
11 листопада 2021р. відбувся вебінар за темою: ,, Організація освітнього процесу в закладі освіти з інклюзивним навчанням”’ для практичних психологів та асистентів вчителя закладів освіти.

Організував вебінар  відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту  Губиниської селищної ради. У вебінарі взяли участь головний спеціаліст відділу Мірошніченко Тетяна Миколаївна, директор  інклюзивно-ресурсного центру  ,,РОСТОК’’ Скряга Надія Василівна, практичні психологи ІРЦ – Сабельникова Тетяна Михайлівна, Василенко Олена Андріївна.

Під час вебінару розглядалися такі питання: ,,Нове нормативно-правове забезпечення організації інклюзивного навчання ’’, ,,Загальні рекомендації щодо навчання і розвитку дітей з ООП’’, ,,Розподіл обов’язків між вчителем та асистентом вчителя ’’ .      Наприкінці заходу учасники  окреслили шляхи подальшої співпраці у створенні необхідних умов для повноцінного розвитку дітей з особливими потребами в умовах інклюзії.